Dodawanie komentarza

Do tematu: 5.28..."KAmienNY???TESSST..."

Komentarze do artykułu: UFO w Chinach?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

5.28..."KAmienNY???TESSST..."

~ŚWITaNIE?C!

2006-09-22 21:36:51

W ost.nr."4 WYmiaRU" tj.10.06r na str:18,19-20...znajdziecie art.Zofi/Sophia/Eleonory Piepiórko/SEP/
   pod tyTUłem jw:
    Kamienny testAMENt...
    Godz.jw 5.28...DOKładnie TO...podkreśla/wstałem o 3.33...=39???JedyNAJwiększa liczba jaka mi sie przyśniła...TUŻ PRZED inwazją USA na Jugoli: KOD WYlatowa:67+39...=2006???????????????/
    5 planETa/pas planEToID/ wg.prawa T.B. ma LICZBĘ : 28.../2.8.../?????????????????????
    1.2.2019r/19...20.../ ma nam przyłoŻYĆ...UNO jaki namierzono REALNIE nam zagrażający; NT 7...
    Niebiański TestAMENt???7-e"M"KI????????????????????????????????????????????????????????????????
   ==== ================================
    Jestem więc THOTalnieJAkO....za"M"ieŚZ AN:Y...w KAŻDĄ z ww Opcji!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    SEPojawiła się w KAMIENNYCH KRĘGACH w...GRZYBNICY...w NOC 3/4.07.06r.../musi zaprzaszała mnie SMSem
    na wyJAzD...ale moja 40/40...córeczSSSkaSOWAła AŁA?Czy ją Zlałe"M"?Czy DOStAŁA???Nie...biję DZIECI!!!
    SOR...TUję "śmieRPci"...i tak mi ŻY...ŁOT?LeCiii.../.
    Pisze TAM o...
    energiach/ModNE...?/poNOC wteDYnamiCZNE BARdz"OOo"/?OriON!!!/.
    Sęk w tym,że...POjawIŁO się TAMże...UFO!!!Srebrzyste ŚWIatełko...CZYNiące na NIEBIEsiECH?
    ZNAKrzyżaaaaa........................................
    NAJciekAWŚZe/?.../jeSSSTO:
    Oweż ŚWIatełko...późnym wieczorem...przeleciało nad MOIM DOMEM...
    przez momenTak mnie ...PORAŻAJĄC JASSSKRAwOŚCIĄ...żem...ZAaaaaNIEmówił!!!
    LeciałO...DOKłaDNIE/ć?.../ nad OOoWeż kręgi!!!Był oczywiście 3.LIpcA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Czy ZnamioNO:wAU:OOo??? K...LI PC Aaaaa????????????/No wiecie: CysoRPZ TOMO...GRAF?GRY F!igNAU.../
   ============
    GRZYBnica/p.mój RYSSS.../leży w nctwie MANowo/C?NY?.../gdzie po TLeśNYm żyWOT mi KTO?Ś...
   zaPLANoWÓŁ???
    ORION to GOŚĆ/na 102.../co BYKA za ROGI...TRZYMAaaaa!!!!!!!!!!!!!!!
    Ma też ZA PASe"M".../5.28!!!/ ŚZtyLeT...RU"M"ienNY...ZważCIE więc...OOo jeSSSTU...i TERRAaaaaZ?ET!
   Ne???ŁeB...ydlęciu każDeMU!!!ŚZe...
    Będę...muSI"AU"...jeŚLI...???????????????????????????????????????????????????????????????? ????
    ZAJDZIE...ń????????
    Ale COOo TA"M"...maRpNY...ŚWIT!!!!AaaaaNie?C NY...
    NT 7...poJAWił się na...WYraźne moje...hmmm?ZaPRrrrÓśzeNIE...?
    Otóż wiedzcie,że...5.6.02r...moja BIAŁOgłoWAliła z GIGA NOCĄ znaczy NOgą w podłogę...????????
    WstaWAM i...dę WYbuDZwon...do TOYOTY...i naGRYwam gŁUP?O,TY???ŚZ PRrrOOoWDA!
    Znaczy NAGle mówię:
    Na dniach pojawi się meteor...?????????????????????
    I...zaCZYNam się ...ŚMIAĆ!!!Ze swej NIEzłomnej pewNOSSSci!!!
    NajpierWięc 120m przelata o 9 śr Ziemi...14.06.02r...ODKRYTY po 3...dniACH...: 17.06.02r!!!
    Nadleciał od SŁOŃCA...?DAR...Ojca???Dla SSSwEGOOo SYNAJ???LepŚZegoŚCIA na 102???
    JaKBY było mało...:NT7!!!Po ŚWIecie niebawem się ROZZlegAU:O...
    Za 17...więc lat...I TO z V=28 km/sekunDe...cydujące STARcie...
    AQrat pUŚZczono?: Hej MIster?POSTmen...ha,ha,ha.../6.07!!!!!!!!!!!!!/r.Wawa...
    ==============
    "MŁOT BOGA"...???Mówi wam to coś???Rzecz o...KARZE owegoż w forMETEoRAaaaaTUnKOW?EGO!!!
   
    Na Onecie znajdziecie rzecz o firmach doradczych ,opinio:FUTUROtWÓRczych,które to DECYDUJĄ
   o rodzaju POLITYKI...na JUTRO...
    Bush czy Blair są ponoć ich wyTW OREM...; KONSERWAcja T.OTAlna...BRrrrYluje...!!!
   
    USAcze...wyłażą ze sssKU nKSY/!!!/...aby USAdowiło się NAJwyżej...!!!HEGE mordY.../w QbełT?/
    ===
    TU: Jezus Koszalińskiemu BIOwizjonerowi:
    " RPotężniejsza może być od USA!ADokonać tego może SŁOWEm..."
    TAKĄ MAM MOC...!!!!!!!!!!!!!!
    ===========
    Qmacie więCOOo jeSSSTU i TERRA_ZAaaaaGRYFina...NE???
    ŚZ KOD AaaaaREMne ŻALE...
    GDY....?jUŚZ"M"niebęDZIE...wSSScale...w GRZYBNICZYM Orionie poBrzmiEWA:
    MUZYKA FAN FAR!!!!!!!!!!!!!!!
    SEPono słyszała ją IW GDYNI...C nie Qmacie...???
    Na www.republika.pl/stajnia_kosmiczna/ ...zaglądaCIE:...MAT!!!Cie...?
   ==============
    DZIWnyM trafem...5.6/sic.../1440 bodaj roku...NAJwiększe TąPANIE...RPnawiedziło!!!
    I to...we BRrrreslAUuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Znalazłem TOTO...w FenIKSIE...jaDĄC na IKSowe UFORUM...do BReslAU!!!6/7.05.06r!!!!!!!!!!!!
    ZAś 6/7.05.93r...SIedziałem na dachu...JAK w AMOQ!!!
    TRZY UFOOokrążały g.CHEŁMską/137 m wys!!!!!!!!!!!!/ bite 1,5 ŚZtUNDe...!!!!!!!!!!!!!
    Zaś 11.05.tegoż rOQ...
    poJAWIło się OOwe różowe BIUFO...nad K 17!!!!!!!!JaK.Bzowskiego 24.06.81r...w Wwie...
    nad g.CZERŃakowską...77 m wysypaną z gruzu gETta...ŻYDowsKiego TU?:
    podobno...KAŻDY POLAKma w 50%...GENY poŻYDowskiej nacji: AŚZKENAZE...
    AZ GERmanami? ZERRoR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   =====================
    Tak więc DZIECI...patrz GDZIE "TWA" Uwaga!!!NADCHOdziii???EŃ!!!!!!!!!!!!
   ps:
    DZIŚZateMAT ŚZACH: JUSTYNA...z 1894r!!!
   

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę