Dodawanie komentarza

Do tematu: Ufo czy tez nie?

Komentarze do artykułu: UFO w Chinach?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Ufo czy tez nie?

~Nie_z_TEJ!!!_Ziemi?!

2010-10-08 12:15:02

Jak nie chcecie to nie wierzcie! Nawet nie wazne czy ten film to czysta mistyfikacja czy tez prawdziwe nagranie. To po za tym nie jest kwestia wiary jak w kolesia ktory 2000 lat temu cos tam, umarl i puzniej znow zyl i jeszcze cos tam i do dzisiaj wszyscy uwazaja to jako naukowo potwierdzone, a to ze moze istniec zycie poza Ziemia i ze moze organizmy takie jak My(tylko troszke inni :)) potrafia chociazby opanowac technologie lotow kosmicznych to juz czyste bajki tak?! Bo tylko ludzie sa tak niesamoitym osiagnieciem Wszechswiata tak?
   No LUDZIE! Jestescie po prostu smieszni i nadal rozumem tkwicie w ciemnym sredniowieczu i tyle. A wielu sie nadal wydaje ze Ziemia jest plaska! hehe....
   Dobrze ze chociaz zakazano palic ludzi na stosach bo na pewno wielu chetnych do spalena paru zwolennikow teorii o UFO by sie znalazlo, zwlaszcza wsrod "niedzielnych katolikow" co to na niedziele w kosciele zgrywaja Bogobojnych a po 45min mszy, gdy tylko opuszcza swiatynie znow wracaja do swojej falszywej postaci i gnebia bliznich i takie tam.
   A Ja wierze w Boga(choc do kosciola nie chodze bo mi do tego nie jesty potrzebny) a jestem przekonany o istnieniu UFO i pozazieemskich cywilizacji po prostu one istnieja. No po prostu!
   A tak na marginesie to wierzycie w Boga czy w krzyz???
    ....to tak do ostatniej"krucjaty"!

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę