Dodawanie komentarza

Do tematu: To przykre.Ale powiem.

Komentarze do artykułu: Coraz jaśniejsza kometa

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

To przykre.Ale powiem.

~Brak słów

2006-10-27 11:59:37

Postaram się zrobić to nietypowo. Bez ortograficznych błędów. Ta kometa uderzy. Nie teraz ? No to następnym razem.

ODPOWIEDZ

Coraz jaśniejsza kometa

~Edi88

2006-10-30 00:37:38

bzdura !!! ..orbita tej komety ma kształt hiperboliczny,co oznacza,że nie pojawi sie juz w pobliżu słońca,a tym samy ....nie udeży w nas :)))))

ODPOWIEDZ

kometa i jej tor lotu

~zuzus1

2006-11-21 08:28:03

Edi88
   Masz rację w pewnym sensie, ale wydaje mi się, że możemy się z nią spotkać (z tą kometą) może to jednak nastąpić za kilkadziesiat lub kilkaset lat.masz

ODPOWIEDZ

A jednak uderzy...

~mnich

2006-11-22 14:13:20

Słyszałem, że się cholera na nas zawzięła, bo wkurzyła się, że kaczki wybory wygrały, a ona ma z nimi na pieńku ponoć od dawna. Już po nas... Jedynym pocieszeniem, że po kaczkach też :D.

ODPOWIEDZ

Coraz jaśniejsza kometa

~Edi88

2006-12-06 07:15:08

..... :))))) jak tak was czytam....to chyba jednak udezy...Mam tylko nadzieję,że ja przetrwam tę kurzawę..... aby móc to jakoś skomentować ;)))

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę