Dodawanie komentarza

Do tematu: Bądźcie jak dzieci

Komentarze do artykułu: Dlaczego nastolatkowie robią głupie rzeczy?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Bądźcie jak dzieci

~Raynold

2006-12-16 04:33:56

"Jeśli się nie odmienicie i nie staniecie jak dzieci, nie wejdziecie do Królestwa niebieskiego" (Mt 18, 3). I to właśnie my, ludzie dorośli powinniśmy się uczyć od dzieci. Niestety, to właśnie my ich deprawujemy i sprowadzamy na złą drogę.

ODPOWIEDZ

E

~Albert

2006-12-16 17:18:56

Dzieci trzeba deprawować, czyli chronić je przed sztucznymi prawami, które je wypaczają. Dzisiaj np. rozmawiałem z kobietą, która nie dopuszcza możliwości bycia rozwiniętym intelektualnie i posiadania znacznych potrzeb seksualnych. Wszystko przez wypaczone konwencje polskiej kultury. I tu się zgodzę, gdyby ludzie kierujący krajem podchodzili do życia jak dzieci, negowali wpojone ograniczenia, i w ich miejsce szczegółowo analizowali świat w celu znalezienia najlepszych, nieuprzedzonych rozwiązań, mielibyśmy rozumniejszy naród.

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę