Dodawanie komentarza

Do tematu: Piszę tuż po wariactwie tej

Komentarze do artykułu: Kolorowy zawrót głowy

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Piszę tuż po wariactwie tej

~777

2007-01-01 06:41:49

nocy.Jestem za całkowitym zakazem sprzedaży tego przekleństwa.Od piątku w naszym mieście trwała kanonada lepsza niż w Bagdadzie od której większość ludzi była podenerwowana.Miasto / ponad półmilionowe/ zostało sterroryzowane na 3 dni przez niewielką grupę kilkunastoletnich durniów,którzy bezkarnie przemieszczali się ulicami produkując niemal wojenny hałas.O tysiącach przerażonych zwierząt,które ma co drugi Polak nie wspomnę.Mam dobry,rozległy widok na jedną z większych ulic miasta i nie zauważyłem przez kilka godzin żadnego patrolu policyjnego.Kiedy zirytowany kanonadą trwającą od rana przez cztery godziny w wykonaniu grupy nieletnich stojących na rogu ulicy obok,skontaktowałem się z komendą miejską,dowiedziałem się, że nie ma zakazu odpalania petard.Przypomniałem o zakazie odpalania przez nieletnich,ale nie uzyskałem odpowiedzi.Jednak sygnałów od okolicznych mieszkańców było zapewne więcej tak więc po sześciu / !!!!!!!!! / godzinach pojawił się radiowóz i miała miejsce interwencja.Nie wiem co mam myśleć o Policji Państwowej w tej sytuacji.Jestem natomiast za zorganizowanymi pokazami fajerwerków np. nad centrum miasta lub nad terenami niezamieszkanymi,wykonanymi przez upoważnione firmy,mimo ich szkodliwości dla środowiska ze względu na ich piękno i w połączeniu z trafnie dobraną muzyką wielką dawkę emocji.Na pewno spowodowałoby to mniej strat i zanieczyszczeń,niż to co dzieje się na ulicach w ostanie dni.

ODPOWIEDZ

petardy

~ja

2007-03-16 19:37:13

To akurat prawda.
   Z tymi strzelającymi gówniarzami to już udręka na każdy nowy rok.
   W Szczecinie nie 3 dni ale cały miesiąc(!) przed była niezła kanonada na ulicach.
   Policja na telefony reaguje twierdząc że niema zakazu strzelania z petard! I o ile nie jest to po 22.00 to strzelać im wolno a policja nic nie może zrobić. (albo nie chce)
   W naszym kraju rządzonym przez drób nie możemy spodziewać się normalnego prawa.
   Niestety.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę