Dodawanie komentarza

Do tematu: Kolorowy zawrót głowy

Komentarze do artykułu: Kolorowy zawrót głowy

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Kolorowy zawrót głowy

~Ceski

2008-01-01 13:41:40

Wczoraj, zachęcany przez dziecko, już prawie okazyjnie kupiłem paczkę zimnych ogni, kiedy to z ciekawości przeczytałem, że zawierają one 50% azotanu baru.
   Objawem zatrucia min. są problemy żołądkowo-jelitowe i nadciśnienie. zapewne nikt nie będzie wiązał problemów zdrowotnych z zapaleniem zimnych ogni, zwłaszcza, że problemy mogą pojawić się po jakimś czasie.

ODPOWIEDZ

UWAGA !!!

~EDYTA

2009-03-22 22:19:51

AZOTAN BARU ZAWARTY W ZIMNYCH OGNIACH JEST BARDZO ALE TO BARDZO NIEBEZPIECZNY - PALENIE ICH JEST MAŁO SZKODLIWE ALE GDY DZIECKO BEZ OPIEKI RODZICA ZJADŁO BY ZNACZNĄ ILOŚĆ TEJ SUBSTANCJI ZESKROBANEJ Z DRUCIKA TO STANOWI WIELKIE ZAGROŻENIE O TRAGICZNYCH SKUTKACH . TAKA PRZEKĄSKA :( KOŃCZY SIĘ ------ PORAŻENIEM UKŁADU NERWOWEGO LUB PORAŻENIEM MIĘŚNI A TAKŻE ŚMIERCIĄ ...........WIĘC RADZĘ UWAŻAĆ .........SAMA CUDEM WYSZŁAM Z TEGO CAŁO :)

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę