Dodawanie komentarza

Do tematu: U.F.O

Komentarze do artykułu:

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

U.F.O

~XxX

2007-01-04 03:56:48

No i kolejny raz mamy dowód na istnienie U.F.O. Z resztą dowodów jest cała masa a my o nich po prostu nie chcemy słyszeć. Później się dziwią ludzie jak ktoś je zobaczy. A co do naukowego podejścia do tej sprawy to raczej nasi naukowcy są zbyt konserwatywni i dlatego nie poruszają całej sprawy.
   I niech każdy niedowiarek zainteresuje się tym problemem a później mi powie że to ,,mit".......

ODPOWIEDZ

hehe

~ja

2007-01-16 12:19:10

a wierzysz w Boga? na odpowiedz "tak" moja odpowiedz jest: "jestes blaznem choc nie winie cie nikt ci nie zdazyl wytumaczyc na czym polega grmomadzenie srodkow, a przez pokolenia w twoich genach plynie krew niewolnika - tylko oni wierza swiadomie, reszta udaje" na odpowiedz "nie" moja odpowiedz jest: "gratuluje a teraz wes na wstrzymanie z tym twoimi dowodami na UFO i wsadz sobie je w .... zamerdaj ogonkiem i postaraj sie wiecej na ten temat nie wypowiadac"
   pozdrawiam cie..

ODPOWIEDZ

Do pana JA i Jego opinii!!!!!!

~XxX

2007-01-18 08:33:29

Ogólnie to niezbyt dużo masz do powiedzenia na ten temat. Poza tym albo nie potrafisz czytać ale cała sprawa dotyczy U.F.O!! a ty tu z Bogiem wyjeżdżasz jakbyś był ślepy. No możliwe niektórym ludziom swoja wiara w posiadaną mądrość jest większa od ich IQ. A tak ogólnie to takich krzykaczy jak ty brakuje tam gdzie powinni być czyli pod mostem. Nie chce mi się pisać ale co do niewolnika to raczej ty wyssałeś swą mądrość z mlekiem płynącym kroczem twojej włochatej matki. Pozdrawiam cię nieograniczenie niedorozwinięty kmiocie. Cześć:)

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę