Dodawanie komentarza

Do tematu: To ściema

Komentarze do artykułu: Zjedli kosmitę

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

To ściema

~francis drake

2007-03-07 09:40:03

Jakoś nikt nie zauważył, że większość czasu w tym filmiku poświęcono ogonowi. Dlaczego nie głowie? Niestarannie zmiksowana? A w wiosce nie znalazł się nikt kto mógłby zainteresować jakiegoś naukowca? Po co więc kręcono tego "jesiotra" skoro był na tyle nieinteresujący, że postanowiono go zjeść?

ODPOWIEDZ

;;

~piotrek

2007-05-21 17:54:58

chłopie , jakie Ty pytania zadajesz ... " po co go kręcli a potem go zjedli ? " . Po to chociażby aby mieli pamiątkę do końca życia że złapali takie stworzenie . Zapewne pilnowali tej kasety ze strachu ale i tak się wydała na światło dzienne wiec go zjedli zapewne z głupoty ... ja wierzę że to nie jakaś ściema , bo patrzę na to "COŚ" i widzę żebra jak u człowieka , otwór gebowy jak u człowieka , oczy przystosowane do widzenia w ciemnościach i wszystkie kończyny tego "Czegoś" w miejscach gdzie człowiek posiada . Jedynie nie ma kończyn w miejscach nóg , które zapewne zostały zastąpione ogonem który ułatwił poruszanie się w wodzie ... Pozdr

ODPOWIEDZ

rzeczywiście...

~skorpionek

2007-08-27 15:51:41

Kurcze rzeczywiście na początku nie zwróciłam uwagi na to. Ale rzeczywiście jest podobny do człowieka. A ci ludzi to strasznie głupi, żeby nie wywoływać skandalu to zawsze znajda jakąś wymówkę, lub coś co innego byle tylko dowieść, że ufo nie istnieje, choć i tak w głębi duszy wiedzą że to nieprawda.

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę