Dodawanie komentarza

Do tematu: Dobra więdz tak...

Komentarze do artykułu: Wojsko ujawnia prawdę o UFO

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Dobra więdz tak...

~Anonim

2007-05-16 12:31:45

... ja widziałem ospbiście UFO i wiem jakie to jest wrażenie. Chciał bym rozwiązać tą zagadkę z moim kolegą. On jest już bardziej doświadczonu bo UFO widział dwa razy. Wydaje mi się że z UFO związek mają dwie pory roku: zima i lato ponieważ w icz czasie UFO pojawia się bardzo mało. Może kosmici w ten czas śpią? I także jeden Kraj jest jakoś... dziwny. CHINY. w icz okolicacz i w tym kraju pojawia się najwięcej zjawisk UFO. Jeśli ktoś inny mógł by mi powiedzieć co wie o UFO byłbum bardzo wdzięczny. Znam także fajną stronę o UFO
   ta strona to www.ufo.pl. Wejdż na www.google.pl i wpisz UFO znajdzie ci bardzo duuużo stron. duuuuuuuuuuuuuuuuuużo się z nicz dowiesz!!!
   

ODPOWIEDZ

Ja też

~<lol>

2007-06-23 06:57:20

Ja mam 14 lat i też chciałabym rozwiązać wszystkie zagadki tego świata np:dlaczego nad pacyfikiem giną statki i nad trujkątem wermuckim.

ODPOWIEDZ

Elektromagnetyczność Ziemi

~Bogas

2007-07-25 16:22:34

Jest wiele teorii na ten temat. Osobiście myślę że to wiąże się zaburzeniami pola Elektromagnetycznego Ziemi.

ODPOWIEDZ

wermuckim haha

~bezczelny

2007-08-19 16:58:42

BERMUDZKIM ~!!, wpierw radze rozwiazac zagadki ortografii, potem zajac sie reszta swiata...

ODPOWIEDZ

CALA TAJEMNICA UFO

~luki89k@wp.pl

2009-01-20 19:20:12

Chcesz się dowiedzieć o ufo :), nie ma sparwy, miałem doczynienia z wieloma informacjami i sprawami o ufo :D. Statki kosmiczne latające to nic takiego jak NASZE ludzkie wynalazki :). STATKI ANTYGRAWITACYJNE z paliwem na plazme (4stan skupienia)... Hitler zajmował się zjawiskami paranormalnymi i kobinował z naukowcami nowe sprzęty antygrawitacyjne, lecz były one mało sterowne i się nie nadawały. NASA i rządy USA, ukrywają to, bo to oni robią wyprawy na marsa (rzekomo jest tam cywilizacja o wiele słabiej rozwinięta niż my i NASA, chce to zachować dla siebie na badania)...
   
   Proszę w googlach poszukać : "nowa szwabia" jest o łodziach niemieckich i statkach antygrawitacyjnych... Proszę bardzo

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę