Dodawanie komentarza

Do tematu: zainteresowany

Komentarze do artykułu: Nagrania UFO z Chile

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

zainteresowany

~Gedeon

2007-02-21 00:19:22

Ten pierwszy film to dla mnie Hit i mam nadzieja że ktoś to bada . Rzadko spotykany przecudnej urody materiał nie wygląda mi na kit . Drugi film no cóż, bez urazy ufoko lubnych ale wygląda mi to na balon stratosferyczny , tu bym za płakał .Ostatni film no fakt może wywołać poruszenie ale znowu to tylko efekt odbicia taki jak przy fatamorganie są to szyby naftowe i wypalany gaz ziemny .Mój sceptycyzm jest konstruktywny no nie . Ten pierścień na pierwszym filmie to jest to czego wszyscy szukamy , widywano takie rzeczy na całym świecie .Jest pewna teoria że ten krąg czy pierścień wywołuje efekt maskowania .czego ? a żebym ja to wiedział . pozdrawiam wszystkich myślących i poszukujących prawd ...

ODPOWIEDZ

0boje sie ogladac te filmy

~ninika

2007-03-06 09:30:43

mam 12 lat i poszkuje prawdy o oufo lukach czy moze o nas .ostatnio z nieba sapdla wrona nie lecial zaden samolot nie padal desz to co sie stalo .spadla z jaki 2 klometrow czy to mzoliwe?????????????
   

ODPOWIEDZ

Szyby naftowe...dobre

~enumaelisz

2007-03-16 08:27:53

Proponuję obejrzeć całość a nie urywek filmu w ktorym swiecące obiekty sa pokazywane od boku. W całym filmie widać również ze taki "szyb naftowy" ściga samolot...to chyba nie jest normalne?

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę