Dodawanie komentarza

Do tematu: .

Komentarze do artykułu: Poduszka powietrzna niszczy słuch

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

.

~FreeDom

2007-02-18 02:03:13

Lepsza częściowa utrata słuchu niż śmierć czy kalectwo.

ODPOWIEDZ

!

~Siano

2007-02-21 08:05:52

Zgadzam się z tobą w 100%

ODPOWIEDZ

lepszy brak poduszki

~zx

2007-02-26 00:04:46

Wole mieć w aucie "kilometr" blachy zamiast poduszki. Zanim pogniecie się blacha i dojdzie do mnie , to już będzie po wszystkim. Poduszka w aucie gdzie praktycznie brak blachy ( np Laguna II - błotniki przednie z plastiku) to niezły "hardcore". Producenci w pogoni za zyskiem wciskają kit klientom, jakie to bezpieczne auta produkują, ile to gwiazdek itp. Kiedyś waliło się autem w beton, dziś uderza się w kompozyt twardością odpowiadający twardości auta, to tak jakby dwa auta zderzyły się na parkingu podczas parkowania. Auta produkuje się z cieńszej blachy, bo to jest duuużo tańsze.Ludziom można wcisnąć każdy kit, wszystko kupią. Również to,że elektronika już jest w stanie zastąpić kierowcę, a poduszka ZAWSZE uratuje życie, większej głupoty nie słyszałem.

ODPOWIEDZ

poduszki do bani

~zao

2008-12-30 22:02:38

Wole juz zginac w aucie niz zyc z uszkodzonym sluchem. Widac ze nie wiecie jak fajnie jest dobrze slyszec bo nie przywiazujecie do tego wagi. Albo zdrowy zyje albo wcale, taka moja filozofia.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę