Dodawanie komentarza

Do tematu: Nie uwarzajcie nas za debilów.

Komentarze do artykułu: Północ stanie się południem - 2012

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Nie uwarzajcie nas za debilów.

~Przerażone

2007-07-20 06:11:30

Lato 2006r Byłyśmy u kuzynki na ranczo, i widziałyśmy dziwne zjawiska, których nie potrafimy wyjaśnić.W nocy bawiłyśmy się na dworzu i po drugiej stronie drogi coś zaczeło błyskać. Pomyślałyśmy że to burza, ale gdy po paru sekundach byłyśmy przejęte tym że nie ma grzmotów. Po paru minutach te zdarzenie powtórzyło się. A gdy nad ranem obudziłyśmy się, poszliśmy na miejsce tego dziwnego zdarzenia. Była tam łąka a na niej jakieś ślady, które prowadziły do lasu. Ślady na łące, miały kształt kół, które łączą się. Nie uwarzajcie nas za głupków, ale czy to mogło być po prostu wytłumaczalne zdarzenie?A z tym końcem to banał.

ODPOWIEDZ

100% wytłumaczalne

~.

2007-08-29 10:26:07

ostatnimi czasy w różnych częściach kraju można zaobserwować "skupiska" wyładowań atmosferycznych związanych z nacieraniem na siebie mas powietrza. OOO dziwo są one praktycznie bezgłośne. Wyładowania (pioruny jak kto woli) uderzając o ziemie powodują powstawanie w miarę regularnych kształtów zbliżonych do okręgów mogących mieć średnice 0,5<3-5 m przy większych wyładowaniach. ot co. rzeczy których nie potrafimy wyjaśnić jest wiele a wtedy nadajemy im znamiona tajemniczości czy mistycyzmu.

ODPOWIEDZ

Pioruny? Bzdura.

~Krzysztof

2007-09-02 13:39:26

Wystarczy pooglądać zdjęcia:
   http://www.cropcircleconnector.com/anasazi/stateoftheart98.html
   a takze zdjęcia trawy z bliska, poczytać o rozmiarach, oraz o geometrycznych operacjach wymaganych do odtworzenia tych obrazów.

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę