Komentarze do artyku³u: Północ stanie siÄ™ poÅ‚udniem - 2012
żyjmy chwilą
~pineska
2007-08-30 10:58:44
uważam, że może to nastąpić 2012 roku są księgi które mówią o tej dacie jako przełomowej ich kalendarz jest przewidziany tylko do tego roku... tak czy inaczej żeby póżniej nie mówić ja nie zrobiłem tego tamtego proponuję żyć tu i teraz:)
ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ci zamieszczane przez u¿ytkowników tej¿e strony. Osoby zamieszczaj±ce wypowiedzi naruszaj±ce prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mog± ponie¶æ z tego tytu³u odpowiedzialno¶æ karn± lub cywiln±.
