Komentarze do artyku³u: Północ stanie siÄ™ poÅ‚udniem - 2012
kurcze
~krihana
2007-09-30 02:24:19
jak będzie w 2012 koniec to włame się do sklepu i zaczne sie objadać słodyczami
ODPOWIEDZlaska xxx
~laska xxx
2007-12-19 18:56:26
hahahaha to gruba bedziesz xD i do tego głupia .... hahaha zal mi ciebie dziwzcynko ;p
ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ci zamieszczane przez u¿ytkowników tej¿e strony. Osoby zamieszczaj±ce wypowiedzi naruszaj±ce prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mog± ponie¶æ z tego tytu³u odpowiedzialno¶æ karn± lub cywiln±.
