Dodawanie komentarza

Do tematu: Po Co nas Pan Bóg Stworzył

Komentarze do artykułu: Północ stanie się południem - 2012

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Po Co nas Pan Bóg Stworzył

~Astronom

2008-01-15 17:46:56

Jeżeli ma nastąpic to co jest w tym temacie to dlaczego i po co Pan Bóg na stworzył i dlaczego Umarł na Krzyżu za nas skoro za 2012 lat byśmy zgineli a on o tym wiedział.... a pomyśleć o noworodkach ze to one mają najgorzej ! my zginiemy a trud Pana Boga Tak jakby Zginie wszystko przepadnie i po co nas stworzył byśmy zgineli i nastał nowa cywilizacja a mozna przyp[uszczac ze debili bez wykształcenia ... i co o tym sądzicie ?

ODPOWIEDZ

Otóż...

~Vesta

2008-01-18 14:44:45

1. "dlaczego Umarł na Krzyżu za nas skoro za 2012 lat byśmy zgineli a on o tym wiedział" Umarł na krzyżu żebyśmy mogli sie dostać do nieba, a nie żebyśmy żyli wiecznie na Ziemi.
   2. W Biblii pisze, że tylko on wie kiedy nastąpi koniec świata, więc spokojnie. To niekoniecznie musi być w 2012. Może już jutro obudzisz się wśród chmurek...
   3. "trud Pana Boga Tak jakby Zginie"
   Dlaczego? Przecież codziennie ktoś ginie, umiera. I jeżeli w swoim postępownaiu był dobrym katolikiem/prawosławnym/protestantem/muzułmanem/buddystą/czy kimś jeszcze to wcale trud nie poszedł na marne...
   4."po co nas stworzył byśmy zgineli i nastał nowa cywilizacja a mozna przyp[uszczac ze debili bez wykształcenia"
   Może właśnie stwierdził, że my już jesteśmy takimi debilami, że przydałoby się zmienić obsadę...
   
   
   Nie wiem, czy ktoś przeczyta moje wypociny, możliwe że to była prowokacja, ale proszę bardzo. Mnie nie zagniesz;p

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę