Dodawanie komentarza

Do tematu: koniec w 2012 czy nie?

Komentarze do artykułu: Północ stanie się południem - 2012

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

koniec w 2012 czy nie?

~Pawcio

2008-02-28 09:13:01

ja wierze w to, nie wiem jak Wy wszyscy inni, czy wierzycie, czy nie, czy się smiejecie z tego, czy myślicie, że to tylko bujdy, czy jakies głupie historyjki wymyślone.
   Nikt nie powidział, że na 100% to się stanie, ale wszystko jest możliwe, lecz bądźmy dobrej myśli, bądźmy optymistami, zawsze moze być nie tak jak sie mówi, jak chcemy, może być dobrze i nic się nie stanie.
   Pozdrawiam wszystkich z tego portalu

ODPOWIEDZ

nie

~anita

2008-04-24 02:31:04

a ja ci radze niewierz bo tych dat z koncem swiata to juz bylo wiele i nic sie niedzieje strasza ludzi tylko wiec radze sie nieprzejmowac.pozd.

ODPOWIEDZ

nie koniec tylko kataklizm

~racja

2008-04-28 22:39:28

Nie wiem skad wlasciwie te sformulowania "koniec swiata". Byc moze bedzie to mialo katastroficzny w skutkach efekt dla ludzkosci i byc moze umrze wielu ludzi z tego powodu, ale nie w ten sposob ze jednego dnia znikna z powierzchni Ziemi, czy tez wszyscy umra lub Ziemia eksploduje. Artykul dotyczy kataklizmu, mozliwego odwrocenia biegunowosci Ziemi. I konsekwencji jakie to ze soba rodzi. Tak samo jakby pisali o zlodowaceniu albo o ociepleniu, tylko, ze tym razem problem jest inny. Nie traktujcie tego jak koniec swiata.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę