Komentarze do artyku³u: Północ stanie siÄ™ poÅ‚udniem - 2012
koniec świata
~marcin
2008-03-11 19:40:12
Normalnie aż się boję ! bo umrę cholerka! nie no ja w to wierze nie wiem jak wy!
ODPOWIEDZLudzie!!!
~Człowiek jak każdy
2008-10-29 17:00:30
Nie ma co się przejmować końcem świata bo chociaż nastąpi to będzie tylko początek nowego. A my nawet nie poczujemy jak umrzemy. Przecież śmierć nie jest niczym złym najlepiej wiedzą o tym chrześcijanie i filozofowie. Dla pierwszych to szczęście ponieważ po śmierci będą szczęśliwi gdy spotkają się z Bogiem . A dla drugich śmierć to tylko brak istnienia, oraz jak umrzemy to koniec i tyle.
Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ci zamieszczane przez u¿ytkowników tej¿e strony. Osoby zamieszczaj±ce wypowiedzi naruszaj±ce prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mog± ponie¶æ z tego tytu³u odpowiedzialno¶æ karn± lub cywiln±.
