Dodawanie komentarza

Do tematu: PRZECZYTAJCIE TO

Komentarze do artykułu: Północ stanie się południem - 2012

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

PRZECZYTAJCIE TO

~Artur

2008-05-16 16:49:51

Pomyślcie sobie ile osób już zginęło? Rocznie jest co najmniej 30 000 ludzi, lub więcej. Głodni ludzie , matka własne dzieci zabija, konflikty..... I tak mógłbym wymieniać bez końca. Koniec świata to będzie jak taki będzie obraz żyvia jak mamy teraz. Uwierzcie w to. Mówie wam..

ODPOWIEDZ

czlowieku ale bezsens

~aaa

2008-07-01 22:19:32

problem na ziemi nie jest w tym ze jest za malo ludzi tylko wrecz odwrotnie...

ODPOWIEDZ

Szczera prawda.

~Dorota

2008-08-15 20:13:57

Zgadzam się w tym w 100%.
   Mało tego, to jeszcze pozostały klęski żywiołowe!!!
   Co roku giną setki tysiecy ludzi: tajfuny, powodzie, trąby powietrze, gradobicia, pożary itd.
   Niektórym to jeszcze czegos brakuje i sami wywołują wszelakie wojny.
   Koniec świata był już dawno zapowiadany, ale ten, wydaje mi się, ze nastąpi.
   Pokusze sie tu o dawną cywilizacje Majów. Oni tam również zapowiadali koniec świata na 2012. Tyle, ze wg nich żyjemy w czwartym świecie i ten zakończony kataklizmami zapoczatkuje piaty świat.
   Może zbyt długi komentarz dałam, ale napisałam szczerą prawde i podzieliłam się własnymi informacjami.

ODPOWIEDZ

Kolego

~2012prawdziwy

2008-09-18 16:38:08

Kolego rocznie samych zamachow samobojczych zakonczonych smiercia jest
   1 250 000 , 30 000 ludzi to chyba w samej Polsce ginie ... albo i wiecej
   
   Nie mowiac juz o głodzie gdzie w Korei Północnej ktora nie jest ogromnym panstwem ginie 700 000 rocznie z głodu.....
   
   Jakby zebrac wypadki samochodowe , bledy lekarzy , samobojstwa , morderstwa , smierc naturalna , choroby wszystkie , kataklizmy , i mozna by tu jeszcze wymieniac ... to by naprawde liczba osob na calym swiecie umierajacych była porazajaca ... ale smierc nie ma tu nic do rzeczy bo i tak co sekunde ktos sie rodzi ... wiec smierc nie ma nic wspolnego z rokiem 2012 ...
   
   Inna sprawa ze na podstawie Biblii da sie wysnuc upragniony wniosek ze jednak cos sie moze stac w tym roku i nie nalezy go lekcewazyc ...

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę