Dodawanie komentarza

Do tematu: Koniec świata?

Komentarze do artykułu: Północ stanie się południem - 2012

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Koniec świata?

~Piotrek

2008-10-08 12:05:36

Ja zupełnie Was nie rozumiem. Skoro co 12 000 lat następuje „koniec świata” to jakim cudem przeżywali go starożytni? Dlaczego my ciągle żyjemy?
   Jest jeden ważny aspekt, który miażdży teorię „końca świata w 2012 roku”, mianowicie teoria ewolucji.
   Nasz gatunek wykształcał się kilkaset tysięcy lat ( a wiec kilka „końców świata” ), skoro stworzenia nie posiadające inteligencji ( wczesne człowiekopodobne ) a także inne stworzenia ( choćby nawet aligatory ) i inne zwierzęta przetrwały, dlaczego my mamy zginąć ?
   Mi osobiście bardziej podoba się teoria wyznawana przez niektórych, to znaczy, że nastąpi „oczyszczenie-katharsis”. Może w biedzie ludzie zrozumieją potrzebę kochania się wzajemnie i wspólnej egzystencji?
   
   P.S w wypowiedzi radiowej Patricka usłyszałem, że na terenie Polski i całej Europy na powstać lodowiec i dlatego Europa ma zginąć. Hm... jeśli się nie mylę, lodowce lądowe poruszają się bardzo wolno ( 1 cm na rok ), samo utworzenie się lodowca tak wielkiego, to cykl około 10 000 lat.
   

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę