Dodawanie komentarza

Do tematu: Ciekawe jak ludzie 11000 lat

Komentarze do artykułu: Północ stanie się południem - 2012

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Ciekawe jak ludzie 11000 lat

~Fifa

2009-11-17 18:26:00

temu, zbadali to, że w 2012 nastąpi koniec świata :)

ODPOWIEDZ

tak

~piker

2009-11-24 17:49:59

byli mądrzejsi niż my... i mieli lepsze technologie , już to nastąpiło kiedyś... i znowu się cofniemy... a ci co przetrwają będą wiedzieć...

ODPOWIEDZ

istoto po twej wypowiedzi wiem

~k_pax

2009-12-28 17:01:07

ze masz 12 lat albo twoj mózg jest tego poziomu, poddaj sie hipnozie to zrozumiesz nie zrozumiałe kim byłes w poprzednim zyciu :) gdyby wziasc najdoskonalszy umysł z posród luzi na swiecie , jest to i tak minimum wiedzy która sie znajduje w naszej podswiadomosci , ja umysł ja podswiadomosc! odgadnij jak tam dotrzec poprzez hipnoze!!!!

ODPOWIEDZ

tak, podswiadomosc, te sprawy.

~M

2009-12-28 20:02:11

Istoto od podświadomości racz wiedzieć, że zdaniem mojej podświadomości jej zadaniem nie jest oznajmianie o końcu wszechświata, tudzież wiara kapłanom jakieś religii sprzed 11tys. lat.
   A kalendarze się kończą. Majom co kilkanaście tysięcy okrążeń Ziemi wokół Słońca, a mi na przykład równo co 365/366 dni. I nikt (no prawie :) ) nie robi z tego afery.
   

ODPOWIEDZ

taak, technologia.

~M.

2009-12-28 20:07:31

Oczywiście owi przodkowie z lepszą technologią przed swoją gwałtowną śmiercią bardzo starannie ową technologię ukryli/zniszczyli zostawiając potomkom na metaforycznej lodówce żółtą karteczkę z napisem: "Sorry, ale wam się to zdarzy w 2012."
   ...
   Jakoś nie wierzę.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę