Dodawanie komentarza

Do tematu: 2012 czy będzie 2013

Komentarze do artykułu: Północ stanie się południem - 2012

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

2012 czy będzie 2013

~zenekbiernaciak@gmai

2010-12-31 20:03:50

Czego tu się bać,wreszcie zapanuje pokój i tyle. Tylko człowiek może trochę się uspokoi , może już czas aby wszyscy zrozumieli że żyjemy nie tylko dla siebie. Mieliśmy czas na to aby z naturą nie zadzierać , Wiem że za wszystko trzeba płacić, nic za darmo np. taki katalizator w samochodzie spełnia swą rolę. Wymieniać tu można by było,tylko dlaczego człowiek jest głupszy od tego co sam wymyślił. Dwa tysiące lat to mało , dwa tysiące lat bez rozumu . Każdy kto korzysta z mózgu powinien wiedzieć że tyko chodzi o kasę. Przez dwa tysiące lat ludzie walczą w imię Boga ,Czy Choć Jedna osoba wie na pewno że On się na to zgadza NIE. KASA niech każdy pomyśli niema religii takiej a takiej jest Bóg jeden Jeden i ten sam , bo tak jest tylko są różne klimaty, wszyscy się kochamy i co jest zle Nie . KASA jest dla wszystkich nie ma głodu , bo nie potrzeba Wojska ,Broni,itp. Korzyści nie muszę wymieniać . Podejrzewam że nawet policji by nie musiało być. Złodziej by się wstydził , nie wiem co z innymi przestępcami nie wiem . Ale myślę że 10 przykazań powinno to rozwiązać. Taki mi się marzy świat dla wszystkich na ziemi.Czy to tak wiele? Ps. możecie się wyśmiewać.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę