Dodawanie komentarza

Do tematu: ups

Komentarze do artykułu: Baba Jaga na miotle?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

ups

~Monia

2007-04-24 10:08:05

ups to jest chyba ta wiedzma z moich snow :( z czasu dziecinstwa pamietam ze zawsze mi sie snila jak bylam mala i ze mnie kiedys zlapie a moja mama mi powtarzala zebym sie nie bała oczywiscie w snie bo nikomu tego nie mowilam :P nie smiejcie sie ze mnie pliss ale ja tego nie zmyslam

ODPOWIEDZ

Sa leki,strachy i potwory.

~Krzysiek z Ochoty

2007-05-16 17:26:06

monia glowa do góry. niebuj sie ja cie obronie :) Ja mialem taka przygode ze jak sie obudzilem to na mnie siedzial diabel i niemoglem oddychac ani sie poruszyc po 3 min zniknol. niezapomne tego do konca zycia. Myslalem ze mnie zabieze :( od tamtej pory mam szczescie. niewiem czy to przez to ale...kto wie...

ODPOWIEDZ

Nie bój się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~<lol>

2007-06-23 06:32:56

Mnie też się takie coś śniło ale ona jest daleko nie złapie cię.Ja ci wierze bo naukowcy udowodnili że wampiry też istnieją i pomimo tego że śniło mi się takie coś to się nie boje więc ty też nie.Od czasu mojego snu interesowałam się tym i powiem ci że ścieło mnie kiedy okazało się że wiedzma istnieje naprawde

ODPOWIEDZ

!!

~!!

2007-07-23 06:35:10

Cóż...nie ma sie z czego śmiać tajemnica snów nie została zgłębiona...wszystko jest nozliwe!

ODPOWIEDZ

Racja:D

~DLZK

2007-09-11 10:40:19

Mało o snach wiadomo (przynajmniej nie wszystko) mi sie czasem śnią rzeczy, które potem dzieją sie naprawde O.O. Czasem mnie dziwią te sny.:D

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę