Dodawanie komentarza

Do tematu: Bzdury

Komentarze do artykułu: Sześciokąt na Saturnie

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Bzdury

~???

2007-10-28 15:58:01

Nie no ludzie, a może zrobili to ufoludki z Marsa co? Dajcie spokój to po prostu natura. I tyle. No więc tak jesli wykluczasie nature to co
   
   a) ufoludki zamieszkujące Saturn?
   b) a może super nowoczesna technika
   c) a może jeszcze co innego
   
    jak widać ze wszystkich wariantów najbardziej realna jest natura no bo wkońcu inteligentne życie formy na saturnie jest nie możliwe. Tyle mam do powiedzenia.
   
   Pozdr.

ODPOWIEDZ

zdrowy sceptycyzm

~Czesław

2007-11-17 16:48:33

Nie można tak poprostu założyć, że życie inteligentnych form w naszym układzie słonecznym po za Ziemią nie jest możliwe. To, że do tej pory ich nie zauważyliśmy jeszcze o niczym nie świadczy. Może to być życie oparte na zupełnie innych zjawiskach niż nasze.W końcu nasza Nauka i badania kosmosu trwają stosunkowo niedługo w porównaniu do czasu istnienia naszej cywilizacji, nie wspominając już o życiu układu słonecznego. W związku z tym większości rzeczy, nawet o naszym najbliższym kosmicznym otoczeniu nie wiemy. I w końcu kto powiedział, że wszystkie pozaziemskie formy życia muszą być bardziej rozwinięte od nas tak aby nas zauważyć, dać się nam zauważyć czy w ogóle z nami skontaktować.
   To, że nie mamy dowodów na istnienie czegoś to nie znaczy, że tego nie ma. Musimy mieć jeszcze dowód na nie istnienie.

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę