Dodawanie komentarza

Do tematu: SATURN

Komentarze do artykułu: Sześciokąt na Saturnie

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

SATURN

~edymax

2007-11-27 14:12:19

Sześciokąt na Saturnie potwierdza jedynie fakt, którego ludzie o otwartych umysłach się domyśają. Planeta Ziemia jest kolebką życia będącą pod ciągłą kontrolą i obserwacją cywilizacji, która je "zasiała". Układ słoneczny zaadoptowany jest dla ochrony tego życia.
   Na Saturnie jest baza, bądź urządzenie kontrolujące stan sprzyjający życiu, bądź jedno i drugie. Tych co drwią z tych faktów odsyłam do stron bardziej im odpowiadającym.

ODPOWIEDZ

Elohim

~as

2007-12-30 13:43:46

Zgadzam się z edymaksem ciekawych zapraszam na stronę Real do pobrania jest darmowa książka "Przekaz dany mi przez przybyszów z kosmosu" przeczytajcie a otworzą się oczy niektórym

ODPOWIEDZ

ale pieprzycie glupoty

~Realista

2008-09-30 11:16:40

ale pieprzycie glupoty...Twoj stary jest na saturnie i kontroluje razem z Twoja stara cale zycie na plutonie ;) hahahaha

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę