Dodawanie komentarza

Do tematu: szesciokat "chmur" na saturnie

Komentarze do artykułu: Sześciokąt na Saturnie

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

szesciokat "chmur" na saturnie

~Michal

2010-05-09 13:11:21

Zalozmy ze jezeli nalozymy na siebie 2 trojkaty rownoboczne = gwiazda dawida, to tworzy to w wymiarze przestrzennym piramide, a w zasadzie 2-ie priamidy. Jezeli nalozymy na siebie po 1 generatorze pola magnetycznego na rog takiego trojkata to mamy konwergencje fal ktora przy 6 generatorach malej mocy daje dosc silne pole magnetyczne.
   
   Pytanie moje jest takie, czy tak jak zlozylem nakladaja sie na siebie 2 pola "piramid" na powierzchni Saturna czy jedna z nich kieruje sie do centrum planety (~byc moze taka relacja wlasnie zapewnia sztuczna stabilnosc magnetyczna planety~).
   
   Zaleznie od wielkosci tego pola wzgledem planety mozna okreslic kątowo ukierunkowanie tej piramidy, lub sprobowac za pomoca innych obserwacji okreslic gestosc atmosfery wewnatrz tych 2-och piramid (jezeli nakladaja sie na siebie).
   
   Zaobserwowany ostatnio odbarwienie tego rejonu (ala pola magnetycznego) moga wlasnie swiadczyc o tym iz jest to dokladnie to = pole magnetyczne oparte o bezposrednie nadkladnie sie na siebie fal magnetycznych.
   
   Prosze o konstruktywne komentarze. (triuno @ o2 . pl)

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę