Dodawanie komentarza

Do tematu: widziałam ufo

Komentarze do artykułu: UFO podczas lotu

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

widziałam ufo

~czikita 2008

2008-01-14 18:21:32

gdy byłam u swojego wujka w Kamionie woj łódzkim wyszliśmy wszyscy na dwór był to 13 styczeń 2008 roku o 20.30.bo zauważyliśmy że sie stodoła pali no i wszyscy w okolicy wtedy robili zdjęciaa był to spodek nad stodołom coś starsznego.kiedyś gościu robił zdjęcie koło tej samej stodoły psu i na zdjęciu widać coś bardzo jasnego jak jasny piweron.albo w walentynki zeszłego roku chłopak i dziewczyna całowali sie kolo mostu i nagle pojawiła sie zjawa jakaś stara kobieta przezroczysta która latała!!!!

ODPOWIEDZ

ha

~haha

2008-01-31 12:03:01

hahahaha i ty myslisz ze ci ktos uwiezy

ODPOWIEDZ

niewiem,niewiem

~??????

2008-02-01 21:02:51

w zjawe ci nieuwierze ale w ufo moze,moze bo sama widzialam i to nadodatek wieczorem!!!!!!

ODPOWIEDZ

?

~WERA

2009-11-24 15:15:16

Może to się wydawać dziwne , ale ci wierze

ODPOWIEDZ

tomala

~tomala

2012-08-06 15:50:58

ja np .w ufo wierze a mojej ciotce na jej oczach w domu podniosły sie 2 słoiki i 1 o 2gi trzasna tez nie do uwierzenia a ciotka posrana równo i to w bydgoszczy

ODPOWIEDZ

tomala

~tomala

2012-08-06 15:52:10

ja np .w ufo wierze a mojej ciotce na jej oczach w domu podniosły sie 2 słoiki i 1 o 2gi trzasna tez nie do uwierzenia a ciotka posrana równo i to w bydgoszczy

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę