Dodawanie komentarza

Do tematu: ufo!!niewiem czy uwierzycie!!!

Komentarze do artykułu: UFO podczas lotu

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

ufo!!niewiem czy uwierzycie!!!

~joasix95

2008-02-01 21:18:52

napewno mi nieuwierzycie ale posluchajcie!!!!:pewnego razu niepamietam kiedy gdzies w 2007r gdy ogladalam park Jurajski bylam bardzo zaciekawiona czy ufo naprawde istnieje poniewaz dzien przed tym pewien chlopak z mojej szkoly przyniósl zdjecia i podal do gazety fakt i dlatego wieczorem ciagle wstawalam z lózka i podchodzilam do okna po kilku minutach zauwazylam jakby szpare w niebie ktora wolno poruszala sie w bok.Pobieglam po aparat ale bylo juz zapozno!!!!!Kiedys znowu cos widzialam ale to niebyla zadna szpara tylko swiatelka ktore lecialy coraz niżej i wdol i wdol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
   

ODPOWIEDZ

Re:ufo!!nie wiem czy uwierzyci

~OlallaLFC

2008-02-25 18:54:27

To bardzo możliwe, że to co zauważyłaś to było właśnie UFO. Dużo bym dała aby móc spotkać się z takim zjawiskiem. Według mnie UFO istnieje, a ostatnie odkrycie Johna Lenarda Walsona w dużej mierze może to potwierdzić. Chciałabym tylko wiedzieć jak to z tym dokładnie było. Czy tak po prostu chciałaś zobaczyć NOL-a, a on przyleciał gdy co jakiś czas spoglądałaś w okno. Dobrze by było mieć zawsze przy sobie coś do zarejestrowania NOLi. Jak dotąd bardzo dużo wskazuje na to że UFO naprawdę istnieje. Podobno Brytyjskie Ministerstwo Obrony Narodowej ma w najbliższym czasie wyjawić jakieś fakty o NOL-menach ale ci co chcą i tak więcej się nie dowiedzą bo podejrzewam że tylko część danych zostanie ujawniona. Co do NASA to Neil Amstrong długo na Księżycu nie posiedział i śmiemy sądzić(co potwierdzają niektóre informacje, rozmowa Neila z Księżyca i sprawozdanie jego samego już na Ziemi, w którym po jakimś czasie chyba zorientował się że trochę za dużo powiedział, ale na światło dzienne wyszło parę informacji które potwierdziły nasze mniemania o wiarygodności tajemniczych obiektów na niebie. Według paru plot NASA przetrzymuje nawet paru mieszkańców innych planet. Cóż Joaxx czy jak tam masz bo już nie pamiętam proszę o kontakt na mój e-mail z prośbą abyś wszystko mi dokładnie opowiedziała. olalfc22@interia.pl

ODPOWIEDZ

ufo

~SZCZUREK

2008-03-23 21:44:44

.Napisz na moje GG 4249789.

ODPOWIEDZ

DO MNIE TEŻ NAPISZ,DO MNIE TEŻ

~PITEKANTROPUS

2008-11-08 00:13:27

DO MNIE TEŻ NAPISZ,DO MNIE TEŻ

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę