Dodawanie komentarza

Do tematu: Dziwo

Komentarze do artykułu: UFO w Wylatowie na zdjęciu HOTNEWS?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Dziwo

~Michał

2007-07-14 06:12:02

13.07.07 godz. 6.18 am. Warszawa - Bielany:
   Jestem na spacerze z psem, spieszę się przed wyjściem do pracy. Niebo jest błękitne, bezchmurne - widać lecący samolot komunikacyjny ok 2000 m kierujący się w stronę Okęcia.
   Opserwuję lot samolotu i nagle wyżęj (10000 m ?) nad nim dostrzegam wycinek eliptycznej płaszczyzny (musiała być bardzo duża) podświetlonej (prześwietlonej) promieniami słonecznymi obiektu który poruszał się z dużą prędkością ( 2000 km/h...?). Obserwowana płaszczyzna UFO?! zmieniała geometrię względem słońca tak, że od wąskiego wycinka przez szeroki wyraźny kształt aby znowu zwężyć się i stać niewidoczna. Opisałem to zdażenie bo wydaje mi się, że może pasować do ww. artykułu.

ODPOWIEDZ

Może i tak

~skorpionek

2007-08-27 14:25:14

Może i to było coś podobnego do tego obecnego tematu, ale ja mam 14 lat i nie za bardzo rozumiem o co w tym chodziło (w tym co piszesz z jakąś płaszczyzną itp) dobra nie ważne i tak wierze że to było ufo :)

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę