Dodawanie komentarza

Do tematu: waha123 NIE!

Komentarze do artykułu: Gwałtowniejsze huragany

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

waha123 NIE!

~Acubens

2007-06-03 08:05:44

waha123 heh myślisz jak typowy stereotypowy powierzchniowiec a ja ci mówie wszystko to przesto że zamiast w dół buduje sie w górę....czego zupełnie nie moge zrozumieć....noo chyba że psychologia(im wyżej tym silniejszy i potężniejszy właściciel> każe nam budować coraz wyżej i coraz więcej przestrzeni zajmować... ja Ziemie za 100 lat wyobrażam sobie jako kontynent w 100% zalesiony z liczbą mieszkańców co najmniej 2 razy większą . Bedzie to mozliwe bo licze na to że wkońcu sie ludzie opamiętajai zamiast na marsa lecieć zaczną rozwijać technike podpowierzchniowych budowli i nei jakiś nor jak to sobie pewnie większość wyobraża ale naprawde olbrzymich podziemnych przestrzeni, które można by porównać do łacznej przestżeni miejskiej znajdujacej sie pod dachami : > naprawde uzależnienie sie od pogody jest wg mnie bezsensowne...ciągłe patrzenie w niebo czy cos nam nie grozi i uzależnianie wszystkiego od aury..... : pod Ziemią jest naprawde wszystko ciepło którym można ogrzewać i wytważać energię elektryczną ,krystalicznie czyste wody kopalne do podlewania upraw , z których rónież można wytważać tlen ...ale i tka przecież można go tłoczyc z powierzchni która będzie jak wspomniałem w 100% zalesiona : >>

ODPOWIEDZ

To bardzo dobry plan

~Bogas

2007-08-05 16:58:03

Tylko ludzie nie bardzo będą chcieli zrezygnować chociaż z namiastki tego co nazywamy naturalnym światłem w przyrodzie.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę