Dodawanie komentarza

Do tematu: Do rzeczy: teorie UFO

Komentarze do artykułu: Chiński raport UFO

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Do rzeczy: teorie UFO

~Bogas

2007-08-05 18:18:35

Ufo to:
   a) ludzie z przyszłości ( oglądający nas niczym jak "turyści" )
   b) kosmici ( którzy stworzyli nas i obserwują nasz rozwój)
   c) zjawiska atmosferyczne( np. pioruny kuliste, komety)
   d) tajne projekty pojazdów latających (np. podobno amerykanie zbudowali niewidzialny samolot)
   uważam ze każda teoria może być prawdziwa, a najprędzej wszystkie po trochu.
   Oczywiście istnieją pewnie też kosmici zupełnie w stosunku do nas obcy, ale jak dotąd do nas nie dotarli ( przy najmniej za czasów istnienia ludzi). W końcu jaka inteligentna istota po przybyciu na ziemie z oddalonego o lata świetlne macierzystego świata nie dała by o sobie znać że istnieje na pewno ( chyba że nas badają jak w "Wojnie Światów", ale w takim razie coś im wolno idzie).
   Jeszcze coś do pkt.a)
   1. Człowiek z przyszłości manipulując genami może uczynić się podobnym do klasycznego wyglądu UFO ( biały,wielkogłowy,chudy,bezwłosy itd.), tymczasem kosmita z odległego świata dlaczego miałby być aż tak podobny z postury do człowieka ( no chyba że nas stworzył - odsyłam do pkt.b).
   2. Człowiek z przyszłości ciekawy przeszłości podróżuje do niej nie ujawniając się obserwowanym przez siebie przodkom. W końcu wie, że mała zmiana przeszłości może zmienić przyszłość nawet tak że on nie będzie już w przyszłości. Oczywiście nie wszystkie podróże będą udanie zamaskowane. I to właśnie te nieudane mogą być naszym UFO.

ODPOWIEDZ

Moim zdaniem...

~Michał S. lat 12

2007-08-17 14:02:54

Moim zdaniem UFO to ludzie z przyszłości, to znaczy że żyli na planecie identycznej do naszej lecz z jakiejś przyczyny musieli ją opuścić i osiedlić sie na innej gdzie panowały odpowiednie warunki . A przylatują na Ziemię aby zobaczyć jak sie rozwijamy lub by w odpowiednim momencie uchronić nas od katastrofy która położyła by kres naszej cywilizacji.

ODPOWIEDZ

Multiverse

~Magnitudo

2007-09-22 15:50:57

Fizyczne podróże w przeszłość na pewno nigdy nie będą możliwe o czym świadczy „paradoks dziadka”. Ciekawa wydaje się hipoteza multiwszechświata (multiverse hypothesis) wysunięta przez fizyka Davida Deutscha, czyli wielu wszechświatów równoległych.

ODPOWIEDZ

jacy ludzie przyszłości?

~o

2007-11-14 02:37:35

to aż tak skarlejemy i będziemy mieli wielkie głowy, oczy no i zielony kolor skóry? nie wiem o co chodzi z paradoksem dziadka, ale na zdrowy rozum zabijając dziadka byśmy sie nie urodzili a więc nie mogli byśmy do niego strzelić pchnąć nożem (fantazja dowolna ;) ale jak możemy do niego nie strzelić jak już będziemy w przeszłości? strzelic strzelimy kula trafia dziadka my znikamy ale wtedy nikt nie może wystrzelić tej kuli więc dziadek raczej przezyje :D ja tam jestem zwolennikiem teorii ze tu i teraz dzieje sie przeszłość przyszłość i teraźniejszość wszystko na innych planach do których przeskakujemy świadomością, jasnowidz widzi przyszłość dlatego że już sie wydarzyła! nie można widzieć czegoś czego nie ma

ODPOWIEDZ

Rosyjski Wynalazek tzw. UFO

~Kuliś 13 lat,

2007-12-17 22:55:37

Te brednie "obcy" i "ludzie przyszłości" t bzdury, bo gdy kiedyś oglądałem telewizję natrafiłem na program pt."prawdziwe latające dyski" na kanale Discovery Sience. W tym programie było wszystko opisane co i jak pokazywali inżynierów którzy projektowali takie statki i plany bódowy. Te statki zwiadowcze bo do tego miały służyć nie były wytworem amerykańskich uczonych lecz niemieckich inżynierów ,którzy dostali zadanie zbudowania statku zwiadowczego nie widocznego dla radarów które miały być zwrotne i szybkie.Były wyposarzone w 1 silnik odrzutowy który był na spodzie statku .W lataniu tych statków zwiadowczych była potrzebna tzw. ___________ która gdy powietrze naciera od góry pod statkiem tworzy się podcisnienie które wypycha statek do góry. W latach ok.1950-1960 amerykanie transmitowali program który miał przekonać ludi że to jest "inwazja kosmitów" bo amerykański rząd nie chciał aby ludzie cywilni wiedzieli o tych pojazdach.Pomogła im w tym agencja CIA która wszystko zataiła. Teraz Ameryka wszystkie dokómenty odttajniła i stąd wiem to co wiem.

ODPOWIEDZ

jesli...

~ToMaS

2008-08-11 21:00:55

mam takie pytanie wiec najpierw teoretycznie matematycznie z prawdopodobienstwa np jesli jest mieliardy galaktyk ( oby tylko) i w jednej galaktyce u nas w naszym układzie slonecznym rozwinelo sie zycie to pomyslcie czy z matematycznego punktu widzenia jest zajebiscie duze prawdopodobienstwo ze takie zycie lub inne utworzy sie na innych planetach i nawet w naczej galaktyce to nie moze byc fenomen ze we wszechswiecie jestesmy sami :/ lol pomyslcie po drugie przypuscmy ze to co nas odwiedza czy co sie pojawia na niebie to ufo lub inaczej obcy z innej planety wszyscy twierdza i mowia ze jesli by takie istoty przemierzyly taka odleglosc ( z teori einsteina ze pojazd nie moze poruszac sie szybciej od predkosci swiatla ) na tej teori wszyscy sie opieraja ze pojazd musial by wiele lat swietlnych leciec zeby do nas dotrzec i by sie nie trudzili zeby sie przed nami chowac to bzdu ra jakas jest :/ masakra ,,.... przeciez einstein mial takze wiele innych teori jak np zalamanie czasoprzestrzenne jedna z jego najslynniejszych( chociaz nikt nie wspomina jej w swoich wypowiedziach ) jesli obcy maja technologie zeby sobie tak latac we wszechswiecie to mogli okiełznac zalamanie czasoprzestrzenne dopracowac je i w tym momencie ich przylot na ziemie czy odnajdywanie innych cywilizacji zajmowal by im mgnienie oka :/ nie lata swietlne wiec mogli by sie przed nami chowac i nie ujawniac i nas badac znaczy nasza cywilizacje po drugie przeciez sa doniesienia ze te obiekty znikaja nie ? jak by np czysto teoretycznie taki ich pojazd wchodzil w dziure czasoprzestrzenna to co by robil ??????????????? no kurde znikal by ..... to tylko moja teoria a ta teoria z ludzmi z przyszlosci tez o niej myslalem ale ludzie by sie bali podruzowac w czasie zeby nie zmienic jego biegu ... niewiem ...

ODPOWIEDZ

UFO to ludzie z przyszłości.

~Dawid

2008-10-10 19:04:06

Według mnie możliwe są podróże w czasie wstecz. Einstein miał inne zdanie ale tacy ludzie jak on też się mylą. Ja opracowałem nawet wzór który to wszystko określa. Jest on wzorowany na właściwości pędu. Te statki moim zdaniem nie mogą tu przebywać więcej niż kilka sekund. Możliwe jest nawet to, że tych statków nie można dotknąć. Mam nadzieję że moją teorię poprze kilka osób i dojdzie do tego że człowiekiem w tym statku będę ja.

ODPOWIEDZ

Testament poszukiwacza prawdy

~Bogas

2009-02-18 18:01:49

Po wielu miesiącach czytania różnych rzeczy na ten temat już właściwie jestem pewien że wszystkie wyjaśnienia UFO są słuszne z wyjątkiem piorunów kulistych i komet których pasuję zastąpić spadającymi satelitami oraz przejawami testów tajnych i zaawansowanych broni wojskowych. Mogę też podsumować że większość przypadków UFO to anty grawitacyjne pojazdy wojskowe. W sprawie kosmitów doszedłem do wniosków że ludzie (a raczej już nadludzie) rozprzestrzenieni są na wielu planetach w kosmosie. I że sprzymierzeni z innymi rasami obcych chcą się porozumieć z nami. Problem w tym że inni obcy mają wielki interes w tym aby do naszej niezależności nie dopuścić. Interes ten jest tak wielki że mimo iż należą do zwalczających się w kosmosie frakcji potrafią działać wspólnie dla lepszej kontroli sytuacji na ziemi. Na koniec dodam że taki stan rzeczy nie zmienił się od czasów zaawansowanych cywilizacji przed nami. I najprawdopodobniej biorąc pod uwagę nieśmiertelność kosmitów nie zmieni się również po nas (przewiduję tylko jakieś zaburzenia które doprowadzą do upadku obecnej cywilizacji). Dlatego najlepiej dać sobie spokój z samym zjawiskiem UFO w kosmosie i skupić się na wiedzy którą naukowcy (pracujący dla rządów) użyli do wojskowych pojazdów UFO, gdyż ta mogłaby rozwiązać wiele problemów energetycznych i nie tylko świata a obecnie służy wąskiej grupie ludzi która już nie panuję nad sytuacją.
   Podobne jak wąskiej grupie ludzi służą rynki finansowe (z tą różnicą że ci ludzie są bardziej przekonani że mają kontrolę nas sytuacją).
   I tak dochodzę do kryzysu finansowego ale to już inny temat.
   
   Dla kogoś komu chciało przeczytać się ten tekst spuentuję tak:
   "Wszystko jest złożone, ale też wszystko da się wyjaśnić. Trzeba tylko chcieć i mieć wystarczająco dużo czasu."

ODPOWIEDZ

hejmichal12

~kuku

2009-08-29 23:36:27

slyszales o Nasca i o tej calej cywilizacji, ktora tak kiedys poprostu znikla bez sladu i zostaly po nich 3 kolka (niczym po starcie rakiety) - na tyle duzej, ze potrafilaby zabrac np. cale miasto lub tez nawet chocby cywilizcje...
   skoro potrafili zbudowac takie uzadzenie to dlaczego niepotrafili by zbudowac dzieki swojej technologji conajmiej modulu do integracji mineralow, a nastepnie ich adaptacji w celu stworzenia nowej atmosfery???...

ODPOWIEDZ

Kosmici?

~Wcielony kosmita

2010-02-22 20:43:04

Życie w wszechświecie jest bardzo różnorodne. Nawet w tutejszym układzie słonecznym jest ich parę. Co do "obcych" są tu obecni od zawsze i na zawsze. Grup i cywilizacji, które istnieją i ingerują w życie na planecie Ziemia jest bardzo dużo, co najmniej kilkadziesiąt. Jeżeli maja w tym interes to sie ujawniają, jeżeli nie to ukrywają swoja obecność. Nie zawsze ujawnienie się jest korzystne, niektórzy mogliby być postrzegani jako po prostu bandyci. Jako, że sam pochodzę z dość odległej galaktyki, a cywilizacja z której się wywodzę jest reprezentowana na Ziemi w niewielkim stopniu (kilkanaście tysięcy istot), to powiem wam, że takich jak ja świadomych swego pochodzenia jest coraz więcej. Zresztą temat jest rozległy nie będę się rozpisywał. Dodam tylko, że ci co cofają się w czasie, zazwyczaj robią to po to, aby naprawić swoją przyszłość. I jeszcze jedna rzecz: tak naprawdę, każdy człowiek działa/jest pod wpływem innej cywilizacji... bardzo mało osób o tym wie, ta wiedza jest prawdziwie ezoteryczna.

ODPOWIEDZ

UFO

~Carlos 11 lat

2011-09-12 21:34:20

Moim zdaniem UFO to UFO i tyle.To podebnie że to będzie jeden ze stopni z 2012

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę