Dodawanie komentarza

Do tematu: co to ma byc

Komentarze do artykułu: Chiński raport UFO

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

co to ma byc

~ANTYFAN TAKICH BZDUR

2007-09-11 08:29:11

Co to jest? Milion ludzi opowiada takie bzdury. Może kiedyś sie balem ufo ale takiej bzdury nigdy nie słyszałem. Kto wierzy w ufo? Zastanówcie sie kto to wymyślił. Wy wiecie ile ludzie dostają kasy za pisanie takich bzdur? Świat do końca oszalał. Ludzie kto w to wierzy?

ODPOWIEDZ

hmmm

~Maniek

2007-11-10 04:37:27

właśnie napisałeś milion ludzi ja myślę że nawet miliony, ale nie w tym rzecz powiedz mi ile osób opowiada o latających jabłkach? ZERO bo takie zjawisko nie występuje, już relacja 100ki osób była by wiarygodna bo nie ma takich zbiorowych halucynacji ale miliony? pytanie jest inne czy to faktycznie statki pochodzące z poza ziemi czy jakaś tajna technologia wojskowa, stare zapiski o latających rydwanach też dają dużo do myślenia nie mogli napisać samolot bo nie znali takiego pojęcia co najwyżej żelazny ptak tak jak indianie określali kolej mianem żelaznego rumaka, teraz sie zastanów czemu sie na to mówi obiekt latający? pewnie dlatego że do samolotu to nie jest podobne, za tym że są to statki powietrzne pochodzenia ziemskiego przemawia fakt że już hitler pracował nad stworzeniem takich maszyn o niecodziennym napędzie, zapewnia cie ze taka technologia jest, tak jak free energy tylko że ci co ją mają zarabiają właśnie dzieki temu że nie jest ona dopuszczona do masowego urzytku, w amerykańskiej TV pokazywali nawet takie wynalazki i ich konstruktorów tylko że te urządzenia produkowały znikome ilości energii ale sam fakt że otrzymywali jej więcej niż wkładali daje do myślenia, poczytaj np. o Tesli i jego wynalazkach, spróbuj zrozumieć nie neguj czegoś z góry tylko dlatego że jest inne od tego co ci wmawiali całe życie

ODPOWIEDZ

Gdzie dociekac falszu.

~Ja

2008-01-24 14:05:49

Pytaniem waznym nie jest ilosc ludzi w tym artykule podana, tylko czy ten artykul jest prawdziwy. W roznych doniesieniach o ufo zawsze slysze fantastyczne liczby opowiadane przez jedna osobe.

ODPOWIEDZ

Taki mądry jesteś ?

~OlallaLFC

2008-02-25 19:05:32

Skoro jesteś człowiekiem który uważa pseudofizykę za jakiś absurd i wymysł ludzkiej wobraźni to pytam: Co taki realista,osoba która mocno stąpa po ziemi robi na takiej stronie skoro tego nie twierdzi że ludzie którzy w to wierzą są jacyś obłąkani. Czego tacy mądrzy ludzie szukają wśród bajek dla dzieci specjalnej troski powiedz mi. Co cie obchodzi co nas to obchodzi? Jeśli ktoś z twoich znajomych zobaczyłby NOL-a to ty byś mu w życiu nie uwierzył. Nie bój się jedni za takie zdjęcia dostają więcej inni mniej jak dożyjesz to się przekonasz

ODPOWIEDZ

zastanow sie nad pytaniem WHY

~scigany

2010-10-22 19:44:50

Jeżeli rzeczy, ktore są zjawiskiem nie do przyjęcia dla człowieka i wogole nie potrafisz sobie tego wyobrazic, gdzyz uwazasz ze Ci którzy wierza w UFO sa delikatnie mowiac nienormali, niestety prawda jest taka ze to
   RZECZY KTÓRE SA NIEZDEFINIOWANIA PRZEZ CIEBIE TO TYLKO DLATEGO, ŻE ICH NIE ROZUMIESZ !
   Tak naprwade to to czego nie przyjmujesz do wiadomosci sie sprawdza Patrzac obiektywnie to zaloz ze cos istnieje lecz nie wiemy co:) skad wiesz czy nami cos nie kieruje? Hmmm
   
   WHY!?

ODPOWIEDZ

3osoby majom rację

~Carlos 11 lat

2011-09-12 21:43:04

Rozumiem że kilka ludzi zobi fotomontaż ale pomyśl miliony ludzi pracuje nad teori ufo .2012 też dużo mądrych ludzi pracuje nad tym.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę