Dodawanie komentarza

Do tematu: Do red.nacz. : żeby nie

Komentarze do artykułu: 10 największych fenomenów

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Do red.nacz. : żeby nie

~seven

2007-08-20 12:40:29

myślał Pan,że nikt nie czyta bo nikt nie komentuje tego typu artykułów jakże potrzebnych w tym portalu. To było interesujące zestawienie jednak domyśla się Pan,że chciałbym dodać jeszcze kilka bardziej niezwykłych i w 100% udokumentowanych fenomenów ale nie zrobię tego. Kto chce ten się dowie,kto nie chce,będzie nadal w błędzie.
   Hotnews to jedyne chyba takie miejsce gdzie można znależć tak szerokie spektrum wolnej myśli,zarówno tej patriotycznej jak i wolnościowej /chodzi o dzisiejszą wolność w sytuacji całkowitego zniewolenia miliardów ludzi za pomocą np. techniki i pseudoprawa w służbie banków / ale też myśli nowej i tej prawdziwej,nieakademickiej nauki.
   Pozdrowienia dla r.n. !

ODPOWIEDZ

Popieram :)

~Stały Czytelnik

2007-08-21 07:28:49

Zgadzam się z tą opinią.
   Co do tych fenomenów tutaj nie opisanych, jeżeli zmienisz zdanie to wymienienie ich byłoby dobrym pomysłem. Może powstanie kolejny ciekawy artykuł, a poza tym sam jestem ciekaw co jeszcze nie zostało wymienione :)

ODPOWIEDZ

:)

~Iluminati One

2007-08-25 21:44:17

tak jest nas wielu :)

ODPOWIEDZ

A mi brakuje takich artykułów

~Dexter

2007-08-27 03:49:03

Aż nazbyt rzadko pojawiają sie takie ciekawostki. Ten ostatni temat pewnie będzie wisiał z 2 miechy zanim przykryje go kolejny "nius"

ODPOWIEDZ

Kiedyś było lepiej...

~maciej

2007-08-28 13:10:25

...więcej newsów itp.
   A co do tematu, to bardzo ciekawe informacje, oby było takich więcej i częściej.

ODPOWIEDZ

Również zgadzam się

~minio2@poczta.fm

2007-09-07 06:06:05

A może potrzebujecie redaktorów do poszczególnych działów. Chętnie bym pomógł .

ODPOWIEDZ

tez tak mam

~mmaa

2007-10-22 09:59:39

jest to zjawisko które towarzyszy mi odkad sięgam pamięcią. podobno jest zwiastunem śmierci.
   Mam pytanie; czy wy jeszcze zyjecie?

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę