Dodawanie komentarza

Do tematu: Deja vu

Komentarze do artykułu: 10 największych fenomenów

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Deja vu

~skorpionek

2007-08-28 05:18:10

Jestem na 100% pewna, że mam to deja vu. Wszystko się zgadza. Ile razy mi się to przytrafiło, tak jak np ten temat "Baba Jaga na miotle" czy jakoś tak, już teraz wiem, że gdzieś to widziałam, możliwe że na żywo, ale przecież to nie możliwe. To zostanie tajemnicą...

ODPOWIEDZ

hehe

~hal

2007-09-09 08:29:15

Na prawdę mnie rozbawiłeś swoją wypowiedzią :) Oczywiście, że masz deja vu bo każdy je ma od czasu do czasu.

ODPOWIEDZ

czy aby na pewno?

~jazz

2007-10-14 12:23:04

Zjawisko deja vu wynika z opóźnienia w komunikacji między dwiema półkulami mózgowymi...

ODPOWIEDZ

Deja vu

~Maciej z Wrocławia

2007-12-20 23:26:52

Witam, jako nastolatek miałem bardzo często deja vu. Niekiedy zdarzało się to nawet dwa razy w ciągu tygodnia. W kulminacyjnym okresie, kiedy deja vu pojawiało się najczęściej, na chwilę przed tym zjawiskiem odczuwałem coś w rodzaju sygnału o zbliżającym się zjawisku. Tuż przed tzw. "projekcją" odczuwałem silne zawroty głowy, następnie widziałem zupełnie "wyrwany" fragment rzeczywistości w postaci spojrzenia na jakiś charakterystyczny - jak się później okazywało- przedmiot. To było jak flesz z przyszłości. Następnie znów zawroty głowy i wszystko wracało do stanu przed deja vu. Nie było to przyjemne odczucie. Jeden z takich przypadków dobrze pamiętam. Byłem wówczas sam w pokoju, w deja vu widziałem sytuację, która jak się okazało po 3 tygodniach, zdarzyła się poza mieszkaniem. Gdy ta sytuacja miała miejsce wówczas przypomniała mi się wcześniejsza "projekcja". Jak to jest możliwe, żeby widzieć fragment przyszłości przed faktem? Zwykle na deja vu zwracamy uwagę post factum.

ODPOWIEDZ

de ja vu

~Wnk

2009-04-05 21:44:15

ni życzę nikomu. jakiś czas temu przeżyłem wraz ze szwagrem. ten sam moment. WNK

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę