Dodawanie komentarza

Do tematu: jedno sprostowanie

Komentarze do artykułu: Czy Ziemia zwariuje?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

jedno sprostowanie

~biegun

2007-11-04 00:16:02

północny biegun magnetyczny ziemi jest na południowym biegunie geograficznym czyli na Antarktydzie. południowy magnetyczny jest na arktyce.
   to czy nie mamy sie czego bać to tego nie wiemy.
   ludzkość nie zanotowała zmiany biegunów magnetycznych za swojego istnienia, wiec nie wiemy jak szybko takie zmiany mogą nastąpić.

ODPOWIEDZ

kontrolowanie pogody na ziemi

~marek przybylski

2007-12-23 15:06:20

H.A.R.P....Bron ostateczna jest tego jedyna przyczyna !Polega to na podgrzewaniu ziemskiej jonosfery i tym samym na calkowite i kompletne kontrolowanie pogody na ziemi

ODPOWIEDZ

...

~0

2008-11-16 20:08:01

Jakbys interesowal sie troche historia to bys wiedzial, ze ludzkosc przezyla 3 takie zmiany biegunow ziemskich.. Majowie, potomkowie Atlantydow posiadali bardzo dokladne daty tych wydarzen w swoim kalendarzu, opartym na ruchu cial niebieskich. Lecz szczerze watpie, by sami doszli do tego co osiagneli. Istnieja spekulacje, ze wyzsza cywilizacja odwiedzajaca nas od zarania dziejow, czyli tzw. "Obcy", ostrzegala ludzkosc przed takimi kataklizmami i podawala precyzyjne informacje i czas takich wydarzen.. Wiec skoro w ich kalendarzyku ostatnia data tej IV epoki, w ktorej teraz zyjemy, jest data 21.12.2012, to cos to musi oznaczac. Ja osobiscie sram na hipotezy dzisiejszych naukowcow i wole polegac na informacjach przekazywanych od tych, ktorzy cos wiedza na ten temat..

ODPOWIEDZ

przebiegunowanie-ruch obrotowy

~remios

2009-05-14 04:33:46

To w takim razie Ziemia zwalnia swój obrót podczas przebiegunowania a później zmienia kierunek czy nie? Już mi się w głowie kręci od tych sprzeczności...

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę