Dodawanie komentarza

Do tematu: Słonce zamienia się biegunami

Komentarze do artykułu: Czy Ziemia zwariuje?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Słonce zamienia się biegunami

~yeno

2008-07-12 18:21:15

co 11 lat. Ziemnia ma rownież płynne jadro wiec zmiana biegunów jest rzeczą naturalną. patrz: artykuł o słoncu ***http://www.ryszardwalo.pl/***.

ODPOWIEDZ

wizja

~stanislawslawinski

2009-01-12 17:04:44

miałem sen o katastrofie przed 15 latami, nie wiedziałem z czym to kojarzyć a moje sny zawsze się sprawdzały do miesiąca,oprocz tego jednego który był najbardziej wyraźny i na dodatek w kolorze , kiedy przeczytałem o zmianie biegunów ziemi zrozumiałem że chyba będę świadkiem tej katastrofy,a obecnie mam już 60 lat, to te hipotezy roku 2012 mogą być całkiem na rzeczy ponieważ obraz jaki zapamiętałem do dzisiaj ze snu przypominał trzęsienia ziemi,wybuchy wulkanów,oraz przesunięcia lądów oraz tak olbrzymie przerażenie że je do dnia dzisiejszego pamiętam. staszek

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę