Dodawanie komentarza

Do tematu: Ja pierd...

Komentarze do artykułu: Dziurawe krowy

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Ja pierd...

~Przemek

2008-03-29 19:04:17

Chore! Kurwa chore... Popierdoleni ludzie!!!

ODPOWIEDZ

Zgadzam się z przedmówcą.

~VD

2008-03-29 23:37:01

Chore

ODPOWIEDZ

masz racje

~jolka

2008-03-30 12:35:42

Zamurowało mnie , zatkało, Nie ma słowa ani zwrotu nawet przekleństwa. Tylko piorun z jasnego nieba w łeb który to wymyslił. Może nie jeden piorun a kilka na raz zeby na zawsze zakończy patologiczne eksperymenty.

ODPOWIEDZ

Debilizm

~Zniesmaczona

2008-04-06 01:17:27

Nienormalne....tylko czekać aż te biedne roślinożerne zwierzęta o niezbyt skomplikowanej budowie im nie wystarczą....i czekać aż ukarze się zdjęcie jakiegoś małego "homo" :( i kolejnego z idiotycznych eksperymentów.

ODPOWIEDZ

Nie macie racji

~krowa tez czlowiek

2008-05-31 22:31:54

Wasz stopien laicyzmu jest ogromny. Otorz tym krowom, tak naprawde nic nie jest. Przecierz nawer nie odczuwaja bulu z tego powodu.Pomysl wcale nie taki nowy, polecam odcinek "SONDA" pdt. "Droga mleczna" badaja po prostu jakie bakterie biora udzial w cyklu trawiennym krow. Niestety krowa nie powie co jej smakuje a co nie. Krowa je tylko to co morze strawic. I na przykklad zwykla sloma jej nie bardzo podchodzi, a tylko 7% gruntów zielonych na terenie naszego nadaje sie do wypasu bydła. Ale jesli by podac jej odpowiednia mieszanke bakteri w porzywieniu stala by sie dla niej strawna. I to maja na celu te badania, aby krowkom dajacym mleko zapewnic jak najlepsze warunki chowu, i aby jadly porzywienie ktore obecnie sie marnuje (sloma itp.).Nic w tym nieludzkiego. Polecam troche się doinformowac, a pozniej wyklinac naukowcow.

ODPOWIEDZ

Z dystansu

~algorytmus

2008-12-01 18:16:58

Moim skromnym zdaniem jakaś tam granica została przekroczona. Niestety nie odnajduje delekoidącej celowości w tych badaniach nawet rozważając komentarz poprzednika. Może jesteśmy bardziej rozwinięci i żeby przeprowadzić takie badania nie musimy wykrawać w ciele krowy dziury wielkości piłki futbolowej. Istnieje wysokie prawdopodobieństwo infekcji i śmierć.

ODPOWIEDZ

ludzie!

~święta krowa

2009-12-23 00:54:19

litości! rozumiem, że kochamy zwierzęta.....ale jeść! więc jeśli zapewnimy zwierzętom lepszą strawę będe zdrowsze a co za tym idzie my równierz! Nie zapominajmy, że to ludzie zostali stworzeni na podobieństwo Boga, a nie krowy!!

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę