Dodawanie komentarza

Do tematu: obrobka przemyslowa krowy...

Komentarze do artykułu: Dziurawe krowy

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

obrobka przemyslowa krowy...

~ruczi ---->PeaceMake

2008-04-06 13:43:23

to jest chore co oni robia .Traktuja zywe zwierzeta jak maszyny przemyslowe ktorych wydajnosc chca podnosic technologicznie.Pewnie zaraz dla zwiekszenia wydajnosci i oszczednosci w produkcji mleka benda podpinac pod aparature same lby krow z ukladem pokarmowym i wymionami.A w glowach benda mialy dziury zeby mogli sie podpiac pod OUN(osrodkowy uklad nerwowy) i wyciac co zbedne...
    Moze w przyszlosci benda instalowac kobieta specjalne otwory/sluzy dla zabezpieczenia przed chorobami wenerycznymi , by ulatwic porod i takim idota gdyz ow sluza bendzie posiadala system GPS ,podswietlenie , celownik i regulacje temperatury , konta , polozenia i rozwarcia otworu.Wszystko oczywiscie bezprzewodowo przez bluetooth.

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę