Dodawanie komentarza

Do tematu: !!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarze do artykułu: Dziurawe krowy

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

!!!!!!!!!!!!!!!!!

~krolikova

2010-10-09 20:07:39

a wołowinkę, to się chce jeść. albo inne przetwory z mięska, tak? i smaczne mleczko pić? gdyby nie takie badania, to mielibyście to wszystko tak słabej jakości i tak wstrętne smakowo,że do ust byście tego nie chcieli wziąć.
   podczas tych badań zwierzakom nic się nie dzieje.a po ich zakończeniu zarówno żołądki (czy fragment do którego akurat to ustrojstwo wchodzi) jak i skóra są zaszywane i nic się nikomu nie dzieje. dziury im nie przeszkadzają, bo normalnie są zatkane, a otwierane tylko kilka razy na dzień,żeby sprawdzić jakie są wyniki.
   wiem,że dla ludzi niezwiązanych z branżą wydaje się to być okrucieństwem,ale to nie jest zabieg przeszkadzający zwierzęciu w normalnym funkcjonowaniu a tylko może pomóc w przyszłości. jakoś w końcu trzeba poznać procesy fizjologiczne zachodzące w organizmach żywych.

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę