Dodawanie komentarza

Do tematu: SFABRYKOWANO....

Komentarze do artykułu: Astronauta misji Apollo 14 o kosmitach: oni istnieją!

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

SFABRYKOWANO....

~EDEK

2008-07-24 19:42:23

Sory, ale chyba zbyt się podniecacie tą wypowiedzią.. ten człowiek ma 79 lat!!!
    Uwielbiam TĘ TEMATYKĘ, ale bez przesady tochę dystansu... póki co nie mamy na to ani jednego dowodu, a tylu już się wypowiadało o UFO
   a CO DO LĄDOWANIA W 1968 : Część zdjęć musiała być sfabrykowana, ale muszę Was rozczarowac, bo nie z powodu żadnego UFO
   Tylko poprostu dla propagandy, oryginały były tak słabe że opinia publiczna by się mocno rozczarowała!! a podatnicy rządali by zwrotu olbrzymiej kasy przeznaczonej na PROJEKT APOLLO!! Musieli trochę ubarwić, aby zadowolić publikę... to polityka

ODPOWIEDZ

Hmm

~Damian

2008-07-28 12:19:55

Nie wiadomo czy wszystko nie było sfabrykowane, skoro tam byli to dlaczego teraz na misje na księżyc będziemy czekać jeszcze tyle lat.
   Skoro w tamtej technologi gdzie na statku były procesory wolniejsze niż pierwsze intele 286 potrafili polecieć na księżyc w przeciągu paru lat w czasie zimnej wojny, teraz przy obecnym stanie technologii powinni tam potrafić wyruszyć w przeciągu paru miesięcy.
   
   TO jest jedna wielka propaganda, tym bardziej że wszystkie dane z tej wyprawy zaginęły gdzieś w archiwach. Zaginęły bo każdy kto by je teraz dopadł mógłby udowodnić, że są sfabrykowane.
   
   To tyle, a UFO i tak istnieje a czy amerykanie ich mają, czy badali ... wątpie

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę