Dodawanie komentarza

Do tematu: słowa czystą racją

Komentarze do artykułu: Skutek uboczny szczepionki - dystonia

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

słowa czystą racją

~Szymdi

2009-10-21 10:19:13

ciepły smrodek i nasze polskie bagno sięga większości mediów. Wszyscy Ci, którzy nie dają się do niego wciągnąć i ubabrać, a w dodatku za cel postawili sobie wietrzenie i kanalizowanie zalegającego szamba, są metodycznie niszczeni i opluwani.
   
   W Polsce nie ma demokracji, bo jednym z warunków jej istnienia jest pluralizm mediów. Jeżeli dziś gros czołowych tytułów, stacji radiowych i telewizyjnych, wywodzi się z kapitału esbecko-pezetpeerowskiego - nie dziwi fakt, że mówią zadziwiająco zgodnie. A jeśli ktoś, jak lon, ma wątpliwości że tak jest, niech najpierw przejrzy jak jakąś daną, konkretną sprawę komentują czołowe polskie media. Potem proponuję to zrobić np. z czołowymi mediami niemieckimi. Uderzające jest, że w Niemczech co stacja/gazeta/serwis informacyjny, to inna opinia, inni komentatorzy. U nas "eksperci" są najpierw w TVN, potem lecą do TVP, żeby na końcu powtarzać to samo w Polsacie. Artykuły prasowe zaś, różnią się głównie... tytułami.
   
   .

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę