Dodawanie komentarza

Do tematu: wolnosc czlowieka?

Komentarze do artykułu: Fałsz śmiertelnej grypy zbiera swoje żniwo

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

wolnosc czlowieka?

~Jan

2009-10-27 19:36:12

Wiadomości 27 października 2009
   Opublikował/a grypa666 w dniu 27 październik 2009
   
   Bezpieka USA: “Popularne strony internetowe moga zostac zablokowane” w przypadku pandemii, theflucase.com
   Johan Niklasson 27.10.2009
   Wdrozono plany zamkniecia czesci internetu, gdy pandemia eskaluje, donosi Reuters. Wladze beda potrzebowac “uzasadnione” powody zamykania stron internetowych, ktore moglyby podawac “sprzeczne informacje”. Szczegolnie, popularne strony sa zagrozone, bo zuzywaja przestrzen internetowa, ktora bylaby potrzebna ludnosci, jesli ta “pozostawalaby w domu i grala w gry komputerow on-line”. Jasne, ze rzad federalny USA bedzie blokowac i zamykac strony internetowe i czesci kraju wg swojego osądu, co jest “potrzebne” a co nie.
   ……………………&# 8230;……..
   Od redakcji grypa666:
   Reuters donosi, ze poza ograniczeniem internetu, wzmozenie sie pandemii H1N1 i wynikla 40-procentowa nieobecnosc w pracy i szkolach moze takze pociagnac a soba zamkniecie biur, transportu, komunikacji miejskiej i in. miejsc skupien publicznosci: http://www.reuters.com/article/newsOne/idUSN2620750120091026
   ————————&#8212 ;————————— -
   
   

ODPOWIEDZ

Pozdrowienie i dziękczynienie

~!

2009-10-27 22:11:30


   
   3 Błogosławiony Bóg i Ojciec Pana naszego Jezusa Chrystusa, Ojciec miłosierdzia i Bóg wszelkiej pociechy, 4 Ten, który nas pociesza w każdym naszym utrapieniu, byśmy sami mogli pocieszać tych, co są w jakiejkolwiek udręce, pociechą, której doznajemy od Boga. 5 Jak bowiem obfitują w nas cierpienia Chrystusa2, tak też wielkiej doznajemy przez Chrystusa pociechy. 6 Ale gdy znosimy udręki - to dla pociechy i zbawienia waszego a gdy pocieszani jesteśmy - to dla waszej pociechy, sprawiającej, że z wytrwałością znosicie te same cierpienia, których i my doznajemy. 7 A nadzieja nasza co dla was jest silna, bo wiemy, że jak cierpień jesteście współuczestnikami, tak i naszej pociechy. 8 Nie chciałbym bowiem, bracia, byście nie wiedzieli o udręce doznanej przez nas w Azji; jak do ostateczności i ponad siły byliśmy doświadczani, tak iż zwątpiliśmy, czy uda się nam wyjść cało z życiem3. 9 Lecz właśnie w samym sobie znaleźliśmy wyrok śmierci: aby nie ufać sobie samemu, lecz Bogu, który wskrzesza umarłych. 10 On to wybawił nas od tak wielkiego niebezpieczeństwa śmierci i będzie wybawiał. Tak, mamy nadzieję w Nim, że nadal będzie nas wybawiał 11 przy współudziale waszych za nas modlitw, aby w ten sposób wielu dzięki składało4 za dar dla wielu w nas złożony.

ODPOWIEDZ

Strach

~no_face

2009-10-27 22:30:33

Widac, ze rzady szukaja rozwiazania by w jak najlepszy sposob uciszyc tych, ktorzy wiedza coraz wiecej i uswiadamiaja ogol spoleczenstwa. To jest dla nich niewygodne, gdy nawet przy posiadaniu szczepkow informacji potrafimy wywnioskowac dosc prawdopodobne i niestety bardzo niebezpieczne teorie. Jest tak duza ilosc wykonywanych w tajemnicy operacji i to z bardzo wyskokim wskaznikiem niebiezpieczenstwa, ze juz nawet wlos nie ma sily sie jezyc. To do czego doprowadzila ludzka metalnosc jest przerazajace.
   
   "Wolnosc" - wolnosc to my mamy jak ja nam narysuja. Wszystko jest pod wplywem czy to rzadow czy tzw. finansiery swiatowej, takze nawet jezeli myslimy, ze dzialamy w imie wolnosci, tak naprawde jestesmy tymczasowym trybikiem w wielkiem machinie zwanej "samozaglada".
   
   Jeszcze odnoscie blokady stron czy dostepu do internetu. Byly juz skromne proby ocenzurowania pewnych tresci, zawsze pociagalo to za soba odwrotny skutek. Informacja, ktora miala byc zablokowana, zostala w zastraszajacym tempie powielona miliony razy. Ciekaw jestem czy w przypadku strachliwego pomyslu USA, wszystkie znane i nie znane teorie spiskowe przeciwko ludzkosci nie zostalyby powielone w jeszcze wiekszej ilosci.

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę