Dodawanie komentarza

Do tematu: Macie błąd w obliczeniach!

Komentarze do artykułu: Świńska grypa w ujęciu empirycznym

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Macie błąd w obliczeniach!

~Obserwator

2009-11-02 13:03:27

1.śmiertelność wylicza się ze zgonów i wyleczonych. Nie zgonów i zarażonych. Na razie nie da się wyliczyć śmiertelności grypy skoro niewiadomo ilu z pośród chorych zdrowie odzyska.
   2.nowa grypa A/H1N1 m. in. tym różni się od zwykłych sezonowych, że jest niesamowicie zaraźliwa - dlatego ogłoszono pandemie. Na wielu forach jest masa wyliczeń i przykładów na to jak mało procentowo śmiertelny jest to szczep a nikt nigdzie nie pisze o tym o ile szybciej rozprzestrzenia się ta grypa a jesto to blisko 30 razy szybciej od zwykłej grypy(znaczenie ma ilość wydalnych wirusów i odporność na naturalne środki ochronne organizmu). Tu proszę dokonać prostego olbliczenia(przyjmijmy dane przedstawione na forum) zwykła grypa w tym samym czasie zaraża 1milion chorych i śmiertelność rzędu 0,1 %(ok.1000 zgonów) a A/H1N1 30 milonów chorych i śmiertelność 0,029%(ok.8700 zgonów). Dlatego ta nowa grypa jest przedstawiana jako bardzo groźna.
   3.szczepionki są szkodliwe!!! tu pełna zgoda, to jest straszne co dla pieniędzy ludzie robią ludziom. sam przed przymusowymi szczepieniami syna zrobiłem na własny koszt badania o możliwościach wydalania przez jego organizm związków rtęci. Gdyby okazało się że jest on słaby i szczepienia mogą zakończyć się autyzmem bądź innymi powikłaniami walczyłbym z systemem do upadłego. wszystkim mającym dzieci polecam to samo, brońmy się przed "mnijeszym złem" czyli szczepieniem wszystkich nie bacząc na to że część organizmów dzieci nie jest w stanie obronić się przed szczepionką.

ODPOWIEDZ

pójdę do Izraelitów

~V2

2009-11-03 07:59:14

Mojżesz zaś rzekł Bogu: «Oto pójdę do Izraelitów i powiem im: Bóg ojców naszych posłał mię do was. Lecz gdy oni mnie zapytają, jakie jest Jego imię, to cóż im mam powiedzieć?» 14 5 Odpowiedział Bóg Mojżeszowi: «JESTEM, KTÓRY JESTEM». I dodał: «Tak powiesz synom Izraela: JESTEM posłał mnie do was

ODPOWIEDZ

To nie jest żaden błąd ex.

~irx

2009-11-15 13:11:06

po prostu przyjąć można różne dane ,zał,wzorce.Statystyka się kłania.
   A w tej dziedzinie to można wisłę zawrócić kijem.

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę