Dodawanie komentarza

Do tematu: Prawdziwa nieczystość6

Komentarze do artykułu: Świńska grypa w ujęciu empirycznym

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Prawdziwa nieczystość6

~mm

2009-11-03 07:34:16

10 Potem przywołał do siebie tłum i rzekł do niego: «Słuchajcie i chciejcie zrozumieć. 11 Nie to, co wchodzi do ust, czyni człowieka nieczystym, ale co z ust wychodzi, to go czyni nieczystym»7. 12 wtedy przystąpili do Niego uczniowie i rzekli: «Wiesz, że faryzeusze zgorszyli się, gdy usłyszeli to powiedzenie?» 13 On zaś odrzekł: «Każda roślina, której nie sadził mój Ojciec niebieski, będzie wyrwana. 14 Zostawcie ich! To są ślepi przewodnicy ślepych. Lecz jeśli ślepy ślepego prowadzi, obaj w dół wpadną».
   15 Wtedy Piotr zabrał głos i rzekł do Niego: «Wytłumacz nam tę przypowieść!». 16 On rzekł: «To i wy jeszcze niepojętni jesteście? 17 Nie rozumiecie, że wszystko, co wchodzi do ust, do żołądka idzie i wydala się na zewnątrz. 18 Lecz to, co z ust wychodzi, pochodzi z serca, i to czyni człowieka nieczystym. 19 Z serca bowiem pochodzą złe myśli, zabójstwa, cudzołóstwa, czyny nierządne, kradzieże, fałszywe świadectwa, przekleństwa. 20 To właśnie czyni człowieka nieczystym. To zaś, że się je nie umytymi rękami, nie czyni człowieka nieczystym».
   

ODPOWIEDZ

Benedykt XVI

~44

2009-11-03 07:45:01

Benedykt XVI został wybrany tylko po to, by przez parę lat grzać fotel. Na konklawe w 2005 roku kardynałowie zdecydowali, że najważniejszym wyzwaniem dla Kościoła katolickiego będzie kryzys wiary w Europie, która jest najbardziej apatyczną pod względem wiary częścią świata, a w niektórych przypadkach nawet najbardziej wobec niej wrogą i że ktoś musi z tym coś zrobić. Uznali, że Benedykt XVI, który od dziesięcioleci pisał i myślał o sytuacji wiary w Europie, jest do tego właściwym człowiekiem.
   
   

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę