Dodawanie komentarza

Do tematu: Ja znowu nie na temat

Komentarze do artykułu: Profesor Maria Majewska o szczepionkach

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Ja znowu nie na temat

~Jan

2009-11-08 22:33:49

Ale to oni chca zredukowac populacje ludzkosci swiata.
   
   Amerykański Żyd zbeszcześcił publicznie obraz Chrystusa
   
   Coraz większe protesty w USA budzi postępek amerykańskiego Żyda, komika Larry’ego Davida, który publicznie w niedzielnym programie telewizyjnym stacji HBO, w dniu 25 października br. zbeszcześcił obraz Jezusa Chrystusa, oddając na niego mocz.
   
   Larry David, jako kolejny Żyd niszczący tkankę chrześcijańskiego społeczeństwa poprzez aplikowanie mu pseudokomicznych programów – a profesja tzw. komika telewizyjnego stanowi niemal całkowitą domenę Żydów – podczas programu HBO pt “Curb your enthusiasm” miał “niechcący pomoczyć obraz Chrystusa wiszący w ubikacji”. W ten właśnie sposób tłumaczy bluźniercze zachowanie Larry’ego Davida, dziennikarka pisma New York Daily News, Leah Chernikoff. “Krople uryny spadające na portet Jezusa, poniżej jego oczu i przypominające łzy, są żartem typowym dla satyrycznego stylu tego programu.” – tłumaczy Chernikoff. Według niej jest to żart, z którego każdy powinien się śmiać, lecz “Jedynie Liga Katolicka nie widzi w tym nic do śmiechu.” – dodaje zdziwiona reakcją organizacji Catholic League, żydowska dziennikarka.
   
   Stacja HBO, w charakterystyczny dla żydowskich mediów sposób, udając żal za “incydent”, wydała oświadczenie, w którym stwierdza, że “Ktokolwiek ogląda program “Curb Your Enthusiasm” wie, że jest to program pełen parodii i satyry. Larry David śmieje się ze wszystkich, a szczególnie z siebie.” Jak do tej pory nie zauważono w programach Larry Davida żartów z prominentnych rabinów i nie oddawał on moczu na Gwiazdę Dawida czy inne symbole judaizmu.
   
   W pierwszej połowie XX wieku, każdy przejaw takiego antychrześcijańskiego działania – a próby ze strony odwiecznych wrogów Chrystusa były zawsze czynione – kończył się w Stanach Zjednoczonych masowymi protestami katolików przed siedzibami stacji telewizyjnych czy wytwórni filmowych. Zdarzały się przypadki totalnej klapy finansowej producentów filmowych po jednym tylko wezwaniu biskupów do bojkotu filmu. Dzisiaj, w erze posoborowej rewolucji przemiany Kościoła i uśpienia wiernych - co skwapliwie wykorzystane zostało przez wrogów Kościoła i Chrysusa - górują w społeczeństwach talmudyczne siły zła, a katolicy wykazują objawy apatii i apostazji.
   
   Poniżej podajemy jeden z listów protestacyjnych:
   
   Pan Prezydent HBO
   Bill Nelson
   
   Z olbrzymim smutkiem przeczytałem o świętokradczym epizodzie w telewizyjnym show HBO pt. “Curb your enthusiasm” ktory mnie zaszokowal. Larry David oddał w nim mocz na obraz Jezusa. Nie mogę zaakceptować bluźnierstwa skierowanego przeciwko Naszemu Panu Jezusowi Chrystusowi i nie mogę milczeć wobec obrażania mojej Katolickiej Wiary. Z szacunkiem zwracam się do Pana, aby wydał Pan odpowiednie oświadczenie, w którym przeprosiłby Naszego Pana Jezusa Chrystusa oraz wszystkich katolików. Przynajmniej tyle powinien Pan zrobiż dla Nieskończenie Doskonałego Boga, który w tak podły sposób został obrażony przez HBO. Przesyłam Panu ten list protestacyjny, który ofiaruję za wstawiennictwem naszej Pani jako prośbę o przebłaganie Naszego Pana za wszystkie bluźierstwa tego swiata.
   
   W imię Jezusa i Maryi
   
   Robert E. Ritchie
   America Needs Fatima
   www.americaneedsfatima.net
   Poniżej jest link gdzie można skladać podpisy pod tym listem (w języku angielskim):
   http://www.americaneedsfatima.net/campaigns/index.php?option=com_content&view=article&id=9 0
   Wysyłajcie listy do HBO, aby przeprosili za bluźnierczy i chamski epizod w show HBO pt. “Curb your enthusiasm”, w którym Larry David oddał mocz na obraz Naszego Pana Jezusa Chrystusa. To się po prostu nie mieści w głowie. Nie możemy chować głowy w piasek i udawać, że nic się nie stało i wierzyc, że taki rodzaj bluźnierstwa już się nie powtórzy. Według doniesień prasowych, w czasie wspomnianego show Larry David odwiedził katolicki dom, w którym wszedł do ubikacji, gdzie splugawił obraz Chrystusa.
   Następnie do tej ubikacji weszła po nim katoliczka, gdzie zobaczyła zamoczony obraz.
   Uznała, że stał się cud i na obrazie są ślady łez. Będąc pod wrażeniem tego co zobaczyła, zawołała swoją matkę i pokazała jej obraz. Obydwie kobiety upadły na kolana modląc się. W następnym epizodzie, Larry David zapytany czy widzial w swoim życiu jakiś cud, wulgarnie odpowiedział, że każda erekcja to rodzaj cudu.
    Co Wy na to?
   
   
   
   

ODPOWIEDZ

wryy

~no_face

2009-11-09 10:42:59

Amen!
   
   Nie dajmy sie zwariowac, satyra satyra, ale nikomu nie powinno przejsc nic tak NIEPOPRAWNEGO przez mysl, a co dopiero publiczne tego przedstawienie. Nawet osoby niewierzace, powinny miec szacunek do innych religi. To podstawowe wartosci, bez nich i temu podobnych nasze czlowieczenstwo sie konczy. Swita i tak jest juz nadwyrezony przez rozne plugastwa, wiec ten wybryk powinien byc wysoko poskromiony.
   
   A zyd jest zydem i nim pozostanie, bedzie probowal dokonac swego nawet czekajac kilka pokolen, dziedzi swoich dzieci beda dalej kontynuowac ich prace. Z jednej strony spoleczenstwo te ma u mnie plus, przynajmniej wiec czego chce i potrafi do tego dazyc, nawet w czasie wieloletnich niepowodzen, przydalo by sie taka mentalnosc by dazyc do "ogolnego dobra" na ziemi, by poprawic tak wiele niedoskonalosci. Z drugiej zas strony ich cel, metody i ta paranoiczna zuchwalosc na kazdym etapie swojej dzialalnosci przekresla ich jako ludzi!

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę