Dodawanie komentarza

Do tematu: Idzie wielka dyktatura - I

Komentarze do artykułu: Profesor Maria Majewska o szczepionkach

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Idzie wielka dyktatura - I

~galileo

2009-11-11 03:20:58

Miejcie sie na bacznosci przed ta totalitarna dyktatura!
   Gdyz oni nie pozostawia wam wyboru; oni zabieraja wolnosc waszej mowy; oni odbiora wam jakikolwiek srodek masowego przekazu, ktory pouczalby prawde. Oni okielzaja prawdziwych prezenterow wiadomosci, ktorzy chca ostrzec przed poczynianiami rzadu. Oni beda cenzorowac wszystko, co jest napisane.
   Ameryko, wy macie prezydenta Stanow Zjednoczonych, ktorego bohaterem jest Hitler.
   On stara sie o taka sama wladze.
   On ma taki sam mesjanski kompleks – on uwaza siebie za mesjasza.
   On w swoim sercu jest totalitarnym dyktatorem. On obiecal wam zmiane – to jest ten program z jakim ubiegal sie o urzad. JA ostrzeglem was poprzez te Swiete Proroctwa, ze ta zmiana nie bedzie na dobre, lecz na zle.
   Teraz zwieszacie wasze glowy i potrzasacie waszymi glowami w zdumieniu, gdyz to, co JA prorokowalem sprawdzilo sie i teraz macie najgorszego prezydenta jaki zostal kiedykolwiek wybrany. JA go tam nie umiescilem. To byl wasz wybor. JA, JAHWEH, tylko pozwolilem. Ci z was, ktorzy glosowaliscie na niego – zwiescie swoje glowy ze wstydu! Gdyz JA pociagne was do odpowiedzialnosci, jesli nie przemawiacie i nie zganiacie tego, co uczyniliscie, a to zlo tylko sie zaczelo!
   
   

ODPOWIEDZ

Idzie wielka dyktatura - II

~galileo

2009-11-11 03:51:01

Ameryka nie jest juz wiecej kraina wolnych i odwaznych! Nie ma ani jednej rzeczy z ktora nie poszliscie na kompromis podczas, gdy grzech jest legalizowany. Kiedys byliscie za moralnoscia; kiedys zganialiscie inne narody za torturowanie – teraz wy jestescie oprawcami; kiedys podtrzymywaliscie Konwencje Genewska – teraz nasmiewacie sie z niej. Wszystko przechodzi w Ameryce!
   Swiat patrzy na Ameryke i widzi jak na ich oczach ci, ktorzy pokojowo protestuja sa bici i zamykani, jak amerykanski wlasny prezydent – Barack Hussein Obama – przeprowadza socjalistyczny program. Gdzie kiedys Ameryka stala przeciw socjalizmowi, komunizmowi, to teraz oni maja prezydenta, ktory wzdryguje jego ramionami i mowi: "Co jest zlego z komunizmem?"
   

ODPOWIEDZ

Żal/Ale prawda

~joke

2009-11-16 18:11:01

Co jest złego w komunie. Hmm proponuje powtórzyć historie współczesną. By osądzać jakąś "epokę" trzeba mieć znaczne większą wiedzę niż to co sie widzi koło swej za przeproszeniem d*py. Choć nie zaprzeczam że masz troszkę racji...

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę