Dodawanie komentarza

Do tematu: Idzie wielka dyktatura - III

Komentarze do artykułu: Profesor Maria Majewska o szczepionkach

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Idzie wielka dyktatura - III

~galileo

2009-11-11 03:58:23

Ojej Ameryko, co uczyniliscie? Wasi praojcowie plakaliby przez was – te wolnosci o ktore walczyliscie tak bardzo – pozwoliliscie, aby mniejszosc je wam odebrala. Wasze dzieci sa teraz indoktrynowane w szkolach, aby spiewaly piesni pochwalne dla "Barack Hussein Obama". Wasze dzieci sa teraz indoktrynowane w szkolach, aby zaaprobowaly styl zycia homoseksualistow, i one sa pouczane: "Co w tym zlego?" Wasze dzieci sa teraz pouczane w szkolach, ze nie ma takiej rzeczy jak Stworca – to wszystko byla ewolucja.
   JA ostrzeglem was poprzez tego proroka: "Zabierzcie wasze dzieci z jamy antychrysta!" jak dawno temu? Gdyz JA nie czynie nic bez uprzedniego objawienia tego prorokom. (Ksiega Amosa 3:7)
   JA ostrzegam przed nadejsciem Wyrokow!
   JA ostrzeglem was, Kanado, nie chodz sladami siostry Ameryki! I teraz chodzicie w jednosci.
   To sa te Slowa, ktore mam do powiedzenia w ten Jom Kippur.
   Zrodlo: http://amightywind.com/prophecypolish/proph115polish.htm

ODPOWIEDZ

Do Pana Jana i innych.

~galileo

2009-11-11 04:23:40

Serdecznie witam!
   Zauwazylem, ze skrypt na tym forum nie akceptuje znaku apostrofu, stad ten chaos.
   Tak wiec przy kopiowaniu z innych zrodel nalezy zwrocic uwage na te znaki i je usunac.
   Po prostu, jezeli w tekscie jest znak apostrofu, wszystko idzie normalnie, komentarz zostal dodany, ale jesli otworzymy te strone, to go tam nie ma. Po usunieciu tych znakow, przed wyslaniem wszystko przebiega poprawnie.
   Dlatego zagailem do Pana Jana w tej kwestii, poniewaz pamietam z forum, ze mial Pan nieraz podobny problem.
   
   P.S. W tym przypadku to nie cenzura ani ingerencja Sz.P. r.n.

ODPOWIEDZ

Serdeczne dzieki

~Jan

2009-11-11 06:33:52

Galileo masz racje to apostrof. Pozdrawiam

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę