Dodawanie komentarza

Do tematu: Idzie wielka dyktatura - III

Komentarze do artykułu: Profesor Maria Majewska o szczepionkach

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Idzie wielka dyktatura - III

~galileo

2009-11-11 04:00:10

Ojej Ameryko, co uczyniliscie? Wasi praojcowie plakaliby przez was – te wolnosci o ktore walczyliscie tak bardzo – pozwoliliscie, aby mniejszosc je wam odebrala. Wasze dzieci sa teraz indoktrynowane w szkolach, aby spiewaly piesni pochwalne dla "Barack Hussein Obama". Wasze dzieci sa teraz indoktrynowane w szkolach, aby zaaprobowaly styl zycia homoseksualistow, i one sa pouczane: "Co w tym zlego?" Wasze dzieci sa teraz pouczane w szkolach, ze nie ma takiej rzeczy jak Stworca – to wszystko byla ewolucja. JA ostrzeglem was poprzez tego proroka: "Zabierzcie wasze dzieci z jamy antychrysta!" jak dawno temu? Gdyz JA nie czynie nic bez uprzedniego objawienia tego prorokom. (Ksiega Amosa 3:7)
   JA ostrzegam przed nadejsciem Wyrokow!
   JA ostrzeglem was, Kanado, nie chodz sladami siostry Ameryki! I teraz chodzicie w jednosci.
   To sa te Slowa, ktore mam do powiedzenia w ten Jom Kippur.
   Zrodlo: http://amightywind.com/prophecypolish/proph115polish.htm

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę