Dodawanie komentarza

Do tematu: Powod szczepienia

Komentarze do artykułu: Profesor Maria Majewska o szczepionkach

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Powod szczepienia

~Artur

2009-11-11 05:47:11

Izrael ukrywa prawdę
   
   W ostatnim wydaniu "The Thunderbolt" (nr 155) opublikowaliśmy w szczegółach historię o polskim Żydzie Abrahamie Vidrze, który wyjechał do Izraela. Podał on, że w czasie drugiej wojny światowej pracował dla rosyjskiego rządu. W tym czasie spotkał trzech żydowskich oficerów z NKWD. Jednym z nich był major Joszua Sorokin, który poinformował Vidrę, że brał osobiście udział w likwidacji 15 600 Polaków w Katyniu. Ci Polacy byli intelektualną elitą tej części Polski, która zajęta została przez Rosjan w 1939 r. Stalin chciał tę wiodącą warstwę polskiego narodu zlikwidować, żeby zapobiec powstaniu oporu w przyszłym państwie komunistycznym.
   Natychmiast jak Abraham Vidra opowiedział tę historię, hrabia Stefan Zamojski - członek polskiego rządu emigracyjnego w Londynie, poleciał do Izraela, żeby sprawdzić jej wiarygodność. Po usłyszeniu szczegółów od Vidry uznał tę historię za prawdziwą. "The Thunderbolt" była gazetą, która opublikowała powody, dla których Stalin wybrał Żydów do wymordowania tysięcy Polaków. Stalin zadecydował, że tylko jedna rasa narodowa, która nienawidzi Polaków - może to wykonać. Historyczna nienawiść powstała między Żydami i Polakami przewyższa tę, która powstała między Niemcami i Żydami.
    TO JEST ICH CEL - DO SKUTKU AŻ PRZESTANIE BYĆ OSTATNIE POLKIE SERCE.
   
   "Powinniśmy potępić samą myśl, że jedni ludzie mają prawo prześladować drugich. Przemilczając zło możemy spowodować, że powstanie w przyszłości tysiąc razy gorsze, a młodzi ludzie będą przekonani, że zło nigdy nie jest ukarane, a zawsze przynosi korzyści" - Sołżenicyn
   
   

ODPOWIEDZ

TO TRWA

~11-11-09

2009-11-11 05:50:51

POLSKIM JEŃCOM KOZIELSKA, OSTASZKOWA I STAROBIELSKA
   
   Z nami wy wczoraj łamali chleb bratni,
   z nami wy wczoraj podzielali bóle,
   dziś wasze czoła glorią wieńczy Katyń,
   dziś z wami wodze ucztują i króle:
   Piasty, Zygmunty i Sobiescy.
   Dzisiaj nad nami wy mocarze,
   pioruny rzucacie nam z rąk
   i pieśni niesiecie nam w darze.
   Dzisiaj wy orły, gońcy boscy
   nad krajem swym lecicie w krąg,
   wy dzisiaj jak białe kolumny
   dźwigacie gmach nasz kościelny.
   A wasza wiara: nie masz trumny.
   A wasze hasło: Oręż prawdy kuj.
   A wasze słowo: Idź na święty bój.
   A wasze imię: Nieśmiertelni.
   
   (wiersz napisany w Łagrze Suchabezwodna w 1945 roku)
   "Kula w tył głowy i bezimienna mogiła w brzozowym lasku.
   
   Czaszki z przestrzeloną potylicą, chciwe ręce przeszukujące kieszenie płaszczy i mundurów.
   
   Mordercy jedzący w stołówce NKWD łyżkami wódkę z talerza zamiast zupy."
   
   
   
   
   
   
   
   
   

ODPOWIEDZ

POLAKU OBUDŹ SIĘ

~Jan

2009-11-11 06:30:51

Trzeba to powiedzieć głośno, wyraźnie i jasno: bez zbrodni Katynia, bez deportacji, wyniszczenia i odebrania nam Kresów Wschodnich, ludobójstw dokonanych przez żydobolszewie, przez NKWD, KGB, UB, SB, nie byłoby 45u lat PRLu, nie byłoby stalinizmu, ludobójstwa i terroru, nie byłoby Bierutów, Gieremków, Kwaśniewskich, Michników, Urbanów, Kuroniów, Jaruzelskich, Wałęsów, Kociołków, Mazowieckich, Kiszczaków, Tusków, Bermanów, Borowskich, Rokitów, ...itd., nie byłoby szamba żydokomunizmu, niszczącego i pożerającego wszystko co Polskie, patriotyczne i narodowe, nie byłoby Magdalenki i żydomasońskiego okrągłego stołu, nie byłoby przewrotnego żydo-liberalizmu, poprawności politycznej, żydo-tolerancji, żydo-ekumenizmu i katolewicy, nie byłoby agenturalności i zdrady, nędzy i bezrobocia, unii żydoeuropejskiej i folksdojczy - żydoeuropejczyków ... nie byłoby masowych wyjazdów z Polski za pracą .

ODPOWIEDZ

aaaaaaaasddddddd

~joke

2009-11-16 18:29:02

To teraz Jan Wytłumacz mi na cholerę wszechwiedzący stworzył tą planetę. Chyba żeby Ewa z Adamem sraczkę dostali po spożyciu jabłka. Uważaj bo zostaniesz zbawiony... Nie manifestacje wiary ukazują człowieka lecz jego czyny.

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę