Dodawanie komentarza

Do tematu: z ufo to jest tak

Komentarze do artykułu: UFO nad Chinami?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

z ufo to jest tak

~historia się kołem t

2010-07-23 14:10:12

jak ktoś sam nie zobaczy to nie uwieży...! Tak jak kiedyś nikt by nie uwieżył że w Polsce nie będzie żadnych zakładów pracy... po prostu pustynia gospodarcza... albo tak jak wielu historyków nie może uwierzyć że Niebiańska Istota wcieliła się i ukazała pod postacią Chrystusa Pana za czasów Drugiej Świątyni...
   
   A po ośmiu dniach kiedy uczniowie Jego byli znowu wewnątrz domu i Tomasz z nimi Jezus przyszedł mimo drzwi zamkniętych stanął pośrodku i rzekł: Pokój wam! 27 Następnie rzekł do Tomasza: Podnieś tutaj swój palec i zobacz moje ręce. Podnieś rękę i włóż ją do mego boku i nie bądź niedowiarkiem lecz wierzącym! 28 Tomasz Mu odpowiedział: Pan mój i Bóg mój! 29 Powiedział mu Jezus: Uwierzyłeś dlatego ponieważ Mnie ujrzałeś? Błogosławieni którzy nie widzieli a uwierzyli.

ODPOWIEDZ

Matematycy obliczyli

~innych wszechświatów

2010-07-23 16:22:27

że wszechświat ma co najmniej 10 wymiarów. Fizycy kwantowi twierdzą że pewne zjawiska jakie zachodzą na poziomie atomów można wytłumaczyć jedynie istnieniem innych wymiarów czy wręcz zwiniętych w mikroskopijne kulki innych wszechświatów.

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę