Dodawanie komentarza

Do tematu: z ufo to jest tak

Komentarze do artykułu: UFO nad Chinami?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

z ufo to jest tak

~historia się kołem t

2010-07-23 14:10:12

jak ktoś sam nie zobaczy to nie uwieży...! Tak jak kiedyś nikt by nie uwieżył że w Polsce nie będzie żadnych zakładów pracy... po prostu pustynia gospodarcza... albo tak jak wielu historyków nie może uwierzyć że Niebiańska Istota wcieliła się i ukazała pod postacią Chrystusa Pana za czasów Drugiej Świątyni...
   
   A po ośmiu dniach kiedy uczniowie Jego byli znowu wewnątrz domu i Tomasz z nimi Jezus przyszedł mimo drzwi zamkniętych stanął pośrodku i rzekł: Pokój wam! 27 Następnie rzekł do Tomasza: Podnieś tutaj swój palec i zobacz moje ręce. Podnieś rękę i włóż ją do mego boku i nie bądź niedowiarkiem lecz wierzącym! 28 Tomasz Mu odpowiedział: Pan mój i Bóg mój! 29 Powiedział mu Jezus: Uwierzyłeś dlatego ponieważ Mnie ujrzałeś? Błogosławieni którzy nie widzieli a uwierzyli.

ODPOWIEDZ

Matematycy obliczyli

~innych wszechświatów

2010-07-23 16:22:27

że wszechświat ma co najmniej 10 wymiarów. Fizycy kwantowi twierdzą że pewne zjawiska jakie zachodzą na poziomie atomów można wytłumaczyć jedynie istnieniem innych wymiarów czy wręcz zwiniętych w mikroskopijne kulki innych wszechświatów.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę