Dodawanie komentarza

Do tematu: Sytuacja w Tybecie, Chinach

Komentarze do artykułu: UFO nad Chinami?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Sytuacja w Tybecie, Chinach

~Prawa człowieka

2010-07-24 18:01:18

Aby zobaczyć, co dzieje się w Tybecie, w Chinach, zapraszamy na www.ratujTybet.org. Tybetańczycy nie mają prawa do wolności wypowiedzi, praktykowania własnej religii i decydowania o swojej przyszłości. Pod byle pretekstem można tam trafić do więzienia na wiele lat, gdzie poniżenie, tortury i głód są codziennością. Zobacz jak możesz pomóc: www.wspieraj.ratujTybet.org
   

ODPOWIEDZ

na swojej drodze życiowej

~doświadczenia !

2010-07-24 18:22:46

spotkałem tybetańczyków ! Pracowałem z nimi lata ! Są dwulicowi, nienawidzą chrześcijaństwa ! Nienawidzą polskości... bo jest chrześcijańska ! Za pieniądze są w stanie dużo zrobić i to nie dobrego...! Są fanatycznie nastawieni do hinduizmu i buddyzmu jako jedynej i tylko jedynej drogi rozwoju...! Reszta to odmieńcy i właśnie "ciemnogród" dla nich !
   
   Oczywiści czasami jak inni ludzie mają jakieś cechy człowiecze ale to tylko raczej pozory, maska pod którą się czai nienawiść do cywilizacji chrześcijańskiej, europejskiej...!
   
   Jeżeli chodzi o kóltóre to starodawna historia greków i rzymian działa na nich jak coś złego prowadzącego do chrześcijaństwa...!
   
   Oczywiście w tv i internecie pełno nawiedzonych i tych którzy wyznają buddyzm w postaci białych ludzi nie mając pojęcia czym naprawde jest albo jaki jest w swojej postaci oryginalnej ...!
   
   Przykro mi to mówić ale właśnie takie doświadczenia mam...!

ODPOWIEDZ

zapomniałem dodać

~człowieczeństwo...!

2010-07-24 18:27:20

że oczywiście jestem jak najbardziej za wolnym tybetem ! Chińczycy w postaci imperialnej komunistycznej to djbelstwo okropne ! Tybet tak jak Polska ma prwo do samostanowienia o sobie zresztą to się odnośi także do afganistanu, iraku i talibów ! tak i do talibów też !

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę